Pagina 1 van 1
Gezocht: betrouwbare oppas
Geplaatst: 16 sep 2012 16:25
door silversomali
Ik hoop dat ik het hier goed zet...
Ben op zoek naar een betrouwbare oppas voor vakantie die ook nog enigzins betaalbaar is (niet meer dan 10 euro/dag)
Liefst Regio Den Haag of Zuid-Holland, maar voor een goede oppas wil ik ook wel even reizen, dus weet je een goede oppas in NL reageer hier a.u.b. of stuur me een pb!
Re: Gezocht: betrouwbare oppas
Geplaatst: 16 sep 2012 18:10
door M@rleen
Wat voor hond heb je en wat zoek je in een oppas, behalve de prijs?
Voor hoelang is, kan de hond met kinderen/alleen blijven/andere honden?
Re: Gezocht: betrouwbare oppas
Geplaatst: 16 sep 2012 18:17
door Chihuahua-paws
Ik ben daar ook nieuwsgierig naar.
Volgens mij een podenco Andaluz.
Waar ik nieuwsgierig naar ben.
Kan het hondje met katten ?
Kan het hondje met andere honden ?
Wat verwacht je van de oppas ?
Kan het hondje een paar uurtjes alleen zijn met katten en klein hondje.
Gaat het om een reu of een teef?
o ja je hebt dat ras groot middel en klein. gaat het om een kleine of grote hond?
Re: Gezocht: betrouwbare oppas
Geplaatst: 16 sep 2012 20:24
door silversomali
Sorry ik had inderdaad even wat meer info moeten vermelden..
Het is inderdaad een Podenco Andaluz, bijna 2 jaar oud, reu gecastreerd. Kan goed met andere honden, en als het goed is ook met katten (ik heb er hier 2, ben alleen nog nooit bij iemand op bezoek geweest die ook katten heeft). Hij is hier pas een maandje.
Hij is medium formaat ong 53 cm. Hij is leuk met mensen (op het begin wat gereserveerd), drukke omgevingen vindt hij nog wel spannend (hij wordt dan wat nerveus, kan gaan rillen).
Ik hoopte een oppas te vinden met een tuin of andere veilige mogelijkheid waar hij wat kan spelen en het liefst iemand die al een hond heeft. Hij kan enkele uren alleen zijn en heeft nog nooit wat in huis gedaan. Verder verwacht ik wel dat hij natuurlijk regelmatig naar buiten gaat, hier gaan we minstens 1 keer per dag een uur naar het bos, verder wat kortere wandelingen.
Het is voor 10 dagen in november. Ik heb hem maar een paar keer met kinderen gezien (ik heb zelf geen kinderen) en dat gaat goed. Eerst vond hij ze wat spannend en nu is hij meer nieuwsgierig. Hij is absoluut niet agressief!
Het enige waar hij moeite mee heeft is zijn bot/bal delen met andere honden, het is geen agressiviteit maar hij geeft dan een schelle blaf. Ik heb hier nu zelf 2 oppashonden wat heel goed gaat, er liggen hier veel speeltjes en botten maar die honden laten hem ook met rust als hij aan het knagen is op een bot:-)
Re: Gezocht: betrouwbare oppas
Geplaatst: 16 sep 2012 22:05
door Chihuahua-paws
Hier is geen optie helaas.
Ik hoop dat je wel snel iemand zult vinden.