Pagina 1 van 1

Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 14:14
door sjm
Mijn oudste Birmaantje Tessa is echt enorm aan het opknappen na d'r castratie. Wat ben ik blij dat ik die keuze heb gemaakt, voor haar. :I:

Ze viel enorm af tijdens krolsheden, verloor d'r vacht en haar kleur trok weg. Ik kon d'r eten geven wat ik wilde, maar niets hielp. Nu is ze gecastreerd en ze knapt enorm snel op. Ze is alweer lekker gevuld en breed, haar vacht is aan het terugkomen en haar kleur komt langzaam aan ook weer terug, dat duurt nog wel even voor ze dat weer helemaal terug heeft.

Afbeelding

Afbeelding Afbeelding

Afbeelding

Lenthe kwam ook even kijken
Afbeelding

En dan uiteraard Iepie ook nog maar even. Ze is 5 maanden oud, haar gewicht gaat nog niet zo héél hard maar d'r ontwikkeling wel. Ze eet heel erg goed en is mega druk. Ze weegt nu 2,5 kilo wat op zich netjes is natuurlijk vooral voor een poes en voor het kleinste kitten van het nest. Maar haar broer weegt al 3.6 kilo met 4 maand. Dat is natuurlijk enorm! :mrgreen:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

En nog wat foto's van vorige week van Iepie, ze lag in een brocante kinderwagentje. Tessa ligt er altijd in, toen kwam Iepie erbij liggen lekker flikflooien met Tessa. Uiteindelijk lag Iepie er alleen in en kon ik het niet laten om d'r even in te stoppen en een foto te maken. Ik moest wel snel zijn want alles wat op haar ligt, trapt ze van zich af haha.

Afbeelding Afbeelding

Afbeelding

Re: Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 14:16
door Judith
Wauw!! :I: :I: :I: :I:

Re: Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 14:22
door Pemba
Fijn dat ze zich stukken beter voelt en in mijn ogen ziet ze er al weer prachtig uit :I:

Re: Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 14:23
door kloesje
Die middelste kat in je onderschrift is dezelfde kat?

Dan is ze zeker behoorlijk lichter geworden, ik wist niet dat die kleur kon vervagen wanneer de kat zich niet goed voelde.

Ze ziet er inmiddels wel weer prima uit! :ok:

Re: Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 14:27
door sjm
Ja, dat was ze voor haar krolsheden en nestjes. Dus ze is aardig wat kleur verloren, dit gebeurt heel vaak bij point katten. En dan te bedenken dat ze nu al heel wat kleur weer terug heeft vergeleken met tijdens haar zwangerschap.

Re: Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 14:27
door Turrie
Knapperds!!

een kennis van mij had een birmaan kater die ook bijna niets woog... volgens mij max. 2.5 kg...
Hij is 19 jaar geworden.. :D

Re: Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 14:28
door sjm
Birmanen zijn een periode erg klein geweest inderdaad. Tessa is ook maar een kleintje. In volle glorie een krappe 3 kg.
Lenthe is wel een redelijke poes, varieert van 3,7 kg tot 4kg. Ik denk dat Iepje wel een flinke poes gaat worden.
Maar ze worden inmiddels weer steeds groter, vooral de katers!

Re: Die castratie doet d'r écht goed!

Geplaatst: 04 sep 2012 15:23
door Daisy@
Mooi!