Zwefhonden doden een bejaarde man.
Geplaatst: 18 jun 2012 08:50
http://www.destentor.nl/nieuws/algemeen ... -Sofia.ece
Nu laat ik het staan ookNanna schreef:Zwefhonden![]()
Een 89-jarige Bulgaar is zondag in het ziekenhuis overleden omdat zwerfhonden stukken van zijn benen hadden afgescheurd in de Bulgaarse hoofdstad Sofia, meldde het ziekenhuis.
Het is al het tweede incident door zwerfhonden in drie maanden. Begin april werd een 87-jarige oud-professor gedood door een groep van 25 zwerfhonden
Ze hebben het wel op de geriatrie voorzien
Nee lieverd dat moet je niet zeggen want zwerfhondjes zijn zielig en moeten allemaal een lief tehuisje krijgen.gonnie schreef:Helpt castratie dan tegen mensen verscheuren, ze kunnen ze beter afschieten.
bouvierpoedel schreef:Nee lieverd dat moet je niet zeggen want zwerfhondjes zijn zielig en moeten allemaal een lief tehuisje krijgen.gonnie schreef:Helpt castratie dan tegen mensen verscheuren, ze kunnen ze beter afschieten.
Ja natuurlijk, die beesten kunnen er niks aan doen. Je moet ze alleen een beetje uit de buurt van bejaarden houdenbouvierpoedel schreef:Nee lieverd dat moet je niet zeggen want zwerfhondjes zijn zielig en moeten allemaal een lief tehuisje krijgen.gonnie schreef:Helpt castratie dan tegen mensen verscheuren, ze kunnen ze beter afschieten.
Ja natuurlijk, die beesten kunnen er niks aan doen. Je moet ze alleen een beetje uit de buurt van bejaarden houdenbouvierpoedel schreef:Nee lieverd dat moet je niet zeggen want zwerfhondjes zijn zielig en moeten allemaal een lief tehuisje krijgen.gonnie schreef:Helpt castratie dan tegen mensen verscheuren, ze kunnen ze beter afschieten.
Dan ben jij de perfecte baas voor zo'n hond. Jij begrijpt ze tenminsteNanna schreef:Als ik weer eens achter zo'n langzaam oud besje bij de kassa in de supermarkt sta, voel ik me ook weleens een zwefhond uit Bulgarijedicyvo schreef:Ja natuurlijk, die beesten kunnen er niks aan doen. Je moet ze alleen een beetje uit de buurt van bejaarden houdenbouvierpoedel schreef:Nee lieverd dat moet je niet zeggen want zwerfhondjes zijn zielig en moeten allemaal een lief tehuisje krijgen.gonnie schreef:Helpt castratie dan tegen mensen verscheuren, ze kunnen ze beter afschieten.
Moet je wel nog kunnen bepalen wat voor-en wat achterkant isNanna schreef:Hè jadicyvo schreef:Dan ben jij de perfecte baas voor zo'n hond. Jij begrijpt ze tenminsteNanna schreef: Als ik weer eens achter zo'n langzaam oud besje bij de kassa in de supermarkt sta, voel ik me ook weleens een zwefhond uit BulgarijeKunnen we samen bejaarden aanvallen op straat die in onze ogen niet vlug genoeg opschieten
"Neem jij de voorkant, pak ik de achterkant"