Pagina 1 van 1

vakantie

Geplaatst: 05 jun 2012 17:58
door Dianavdberkt
ik kon het topic niet meer vinden waarin gevraagd werd hoe de honden te voeren tijdens vakantie perioden. De oplossing is gebracht door Tammenga. Ik citeer even.

"Vakantie vleesworst"
We kregen veel vraag naar een kwalitatief hoogwaardige worst voor de vakantie periodes.
De Vleesworst is gepasteuriseerd (vers vlees is in de darm onder druk verhit tot 120 graden) waardoor alle voedingsstoffen bewaard zijn gebleven.
De Vleesworst is één jaar zonder koeling houdbaar en dus een ideale oplossing voor de vakantie, shows en weekendjes weg met de hond.
De ingrediëten: Kip 40% - Vis 5% - Rund 30% - Lam 20% - Rijst 5% - Vitamine E 15 mg/100 gr - Energie 188 Kcal/100 gr.

Beter kun je toch niet wensen. Geen overstap op brok nodig of rennen naar de supermarkt in je vakantie land

Re: vakantie

Geplaatst: 05 jun 2012 18:21
door Saar2012
Dat is best handig!

Re: vakantie

Geplaatst: 05 jun 2012 18:29
door Renske
Wat is dan bijv. het verschil met deze worst en de Rodi worst?

Re: vakantie

Geplaatst: 05 jun 2012 18:42
door Saar2012
Renske schreef:Wat is dan bijv. het verschil met deze worst en de Rodi worst?
Ik zat inderdaad ook aan Rodi wordt te denken. Die ligt in de dierenwinkel ook niet in de koeling en is ook compleet voer toch?

Re: vakantie

Geplaatst: 05 jun 2012 19:17
door malinois
Mijn vriezertje gaan gewoon weer mee deze zomer... en als ik te kort kom dan krijgen ze gewoon een paar dagen brok... overleven ze ook wel...

Re: vakantie

Geplaatst: 13 jun 2012 16:22
door Meike
Wel interessant product voor de vakantie. Zelf kies ik voor gevriesdroogd vlees, maar met een grote hond zàl dat te duur zijn.

Opmerkelijk: het wordt gepasteuriseerd op 120 graden. Ik dacht dat pasteurisatie op zo'n 70 graden werd gedaan, 120 graden is sterilisatie en doodt meer bacteriën. En inderdaad, er gaan voedingsstoffen verloren en de eiwitten denatureren.

Er zijn meer merken die vleesworsten aanbieden. Ik ben ze nog aan het inventariseren, maar goede zijn bijvoorbeeld die van Ropadog en Rodi (train, travel, treat-dingen).

Re: vakantie

Geplaatst: 13 jun 2012 19:38
door DeDiana
De worsten zijn in ieder geval een alternatief voor KVV als je alleen vlees wilt voeren, zonder kunstmatige toevoegingen of granen, etc. Ik heb nu ook die train/travel/treat worsten van Rodi, prima voor een paar dagen weg of zo.