Maar we waren bij de DA omdat we toch nóg eens die onzindelijkheid wilden aankaarten. Ben daar al eerder bij een andere DA voor geweest en er werd gezegd dat het een gedragsprobleem was. Nu hadden we dezelfde DA die bij Quasar zo doortastend handelde dus dat gaf me wat meer vertrouwen.
Blijkt dus niet goed te zijn. Haar blaas is minuscuul maar ook zeer pijnlijk. De DA denkt aan een anatomische afwijking of een beschadiging opgelopen bij de keizersnede die ze bij haar vorige eigenaar had.
Aankomende vrijdag heb ik een onderbuikecho voor haar ingepland bij een specialist. Het bevalt me maar niks dus ik hoop dat jullie willen duimen dat het meevalt en/of dat er iets aan te doen is
En zijn er misschien mensen die dit bekend voorkomt? Ze dacht niet dat er iets in de blaas zat (tumor oid).







TARAK







