Pagina 1 van 1

hondenbuggy

Geplaatst: 10 apr 2012 10:51
door Jacq
hallo allemaal,

ik ben op zoek naar een fijne hondenbuggy voor mijn hondje die de lange boswandelingen niet altijd meer kan redden.
Mijn vraag is of jullie ervaring hebben met buggy's en wat beter is/ fijner: luchtbanden of de kunststofbanden die nooit lek gaan.
ik wil er 1 kopen met 3 wielen, dus echt wel een hele goede waar we fijn het bos mee in kunnen op de paden.
iemand een idee? wie weet lopen jullie wel met een buggy en kunnen jullie er 1 adviseren? ik hoor het graag.

Re: hondenbuggy

Geplaatst: 11 apr 2012 21:34
door Jacq
dank je wel voor je reactie!
luchtbanden worden het dan denk ik, want we lopen graag in het bos, ook over onverharde paden.
nogmaals dank!

Re: hondenbuggy

Geplaatst: 11 apr 2012 22:46
door M@rleen
Persoonlijk zou ik geen 3 wielen nemen, mijn ervaring is dat 4 wielen stabieler en prettiger loopt. En luchtbanden, voor allerlei terrein.

Re: hondenbuggy

Geplaatst: 12 apr 2012 08:49
door Jacq
ok marleen. heb jij een voorbeeld misschien van een buggy met 4 luchtbanden want die kan ik niet vinden?

Re: hondenbuggy

Geplaatst: 12 apr 2012 09:35
door Lillith
Voor Olie heb ik een gewone kinderwagen met alles erop en aan overgenomen, ook een trappelzak :wink:
Hij heeft steeds in de bak gezeten lekker hoog.
Op luchtbanden, heel makkelijk duwbaar.

Re: hondenbuggy

Geplaatst: 12 apr 2012 14:34
door M@rleen
Jacq schreef:ok marleen. heb jij een voorbeeld misschien van een buggy met 4 luchtbanden want die kan ik niet vinden?
Buggy met 4 luchtbanden denk ik niet dat die bestaat, maar wel een wandelwagen?
Die heb ik zelf namelijk ook, maar dan voor een kind :wink:
Als je daar een wagenbak opzet, kan je hond er prima in.

Zojuist kreeg ik mail van Zooplus, daar hebben ze ook hondenbuggy's, maar weet niet of die met luchtbanden zijn. Wel met 4 wielen.

Re: hondenbuggy

Geplaatst: 12 apr 2012 16:37
door DebbieZ
Ik heb net voor een tientje bij de kringloop een aftands wandelwagen gekocht. Ik zou er geen kind meer in willen leggen, maar voor een klein poedeltje kan dat nog prima.

Re: hondenbuggy

Geplaatst: 13 apr 2012 11:56
door Kat1
DebbieZ schreef:Ik heb net voor een tientje bij de kringloop een aftands wandelwagen gekocht. Ik zou er geen kind meer in willen leggen, maar voor een klein poedeltje kan dat nog prima.
Ik dus ook. Het kreng is LELIJK, dat wil je niet weten, maar het is wel ideaal. Aiko zal er niet lang meer inpassen, maar tegen die tijd kan hij al weer een stuk verder lopen.
Ik was 25 euro kwijt bij de kringloop en hij wandelt prima.