Pagina 1 van 1

Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 27 feb 2012 23:44
door flatcoat
Ljennah is een "brokjeshondje" altijd gemengd met iets van paté. Diverse soorten KVV geprobeerd zoals Rodi, Smuldier, Prins en daar moest ze niets van hebben.
Nu heb ik van het merk Renske een verpakking geprobeerd en ze eet niet maar ze vreet :cheer: :cheer: Alleen is dit de verpakking voor 7+ terwijl zij 5 jaar is.
Zou dat heel veel verschil uitmaken met de andere smaken die niet voor 7+ zijn?? Zijn er voor 7+ honden extra toevoegingen?
Ik zou haar zo graag van die brokken afhalen en ondanks dat Renske niet goedkoop is zou ik het fijn vinden als ik hiermee door kan gaan.
Zijn er hier meer die Renske geven?

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 27 feb 2012 23:51
door Priscill@
Ik heb het mijn hondjes ook wel eens gegeven, maar dit was wel alweer een jaar of 2 geleden ik weet eigenlijk niet meer of dat 7+ was. Maar hebben ze ook geen Renske voor jongere honden dan? Of het veel verschil zal maken weet ik echt niet.
En over de KVV, mijn hondjes lusten ook maar een paar merken hoor. Dus misschien kun je nog wat andere merken proberen. Scheelt je wel in de kosten denk ik.

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 27 feb 2012 23:59
door nicole en de woefkes
ik geeft het zelf niet maar ik ken het wel en ken ook iemand die het voer.
persoonlijk denk ik niet dat senioren voer kwaad kan, maar ik denk beter dat je naar een winkel kan zoeken die gewoon adult van renske verkopen, die is er namelijk ook in 5 verschillende smaken :wink:

ik heb even de ingrediënten voor je opgezocht in beide varianten
dit zijn de ingredienten van senior:
Vers Kalkoenvlees (83%), Volkoren Rijst (10%), Erwten, Wortelen, Zeewier extract, Kruiden, Vitaminen & mineralen, Glucosamine, Chondroitine

en dit van kalkoen adult:
Vers kalkoenvlees (80%), vers eendenvlees, Volkoren rijst (10%), Erwten, Wortelen, Zeewier extract, Kruiden, Vitaminen & mineralen, Glucosamine, Chondroitine

er zitten dus eigenlijk geen verschillen in de adult en senior, alleen dat de adult nog wat eend bevat. :wink:

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 28 feb 2012 00:23
door dancingdaydream
Yuna eet regelmatig Renske, haar hoofdvoer is KVV, maar bijvoorbeeld als ik niks heb uitegelegd, of als we op visite/vakantie gaan krijgt ze ook renske, en soms ter afwisseling. Ik vind het ideaal voer, Yuun doet het er ook goed op.
Er zijn ook gewone versies hoor, er zit geloof ik wat minder eiwit in de senior versie.

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 28 feb 2012 00:50
door flatcoat
dancingdaydream schreef:Yuna eet regelmatig Renske, haar hoofdvoer is KVV,.
Renske is toch KVV??

Ik weet dat er nog meer smaken zijn voor volwassen honden maar deze viel toevallig heel goed in de smaak :wink:

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 28 feb 2012 01:07
door [Sandra]
Renske wordt verkocht als kvv en ik denk ook dat het een prima product is, maar ik denk wel dat het op een of andere manier behandeld is (bestraald oid) omdat het gewoon in de schappen en niet in de vriezer ligt in de winkel. Ik heb ook wel eens blikjes van het merk Butcher (in elk geval te krijg bij AH) dat ook als 'vers' wordt verkocht. Voor wat het waard is dan. Ook dat vind ik een prima product, maar net als bij Renske neem ik het predicaat 'vers' met een korrel zout. Maar ik geef liever Renske of Butcher dan een of ander regulier blikvoer, zeg maar.

Als het je goed bevalt zou ik als ik jou was bij de dierenspeciaalzaak vragen of je het in grotere hoeveelheden kunt bestellen.

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 28 feb 2012 01:41
door Browny
ik ken ook iemand die het geeft, maar verbaas me dat er vers vlees op het pakje staat en dat er geen conserveer middelen enzo in zitten. het is gewoon blikvoer en hoef je ook niet gekoeld te bewaren, dus dan zit er toch iets in om het zo goed te houden.. ook zitten er erwten in en volgens mij had ik ergens gelezen dat honden dit niet goed kunnen verteren?
maar mogen ze het wel vers vlees noemen, want het is toch helemaal niet vers vlees?
of het echt compleet voer is om als volledige maaltijd te geven weet ik dus niet en heb haar geadviseerd om diepvries vers vlees te voeren..

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 28 feb 2012 10:02
door Pets_Passion
Renske is inderdaad een soort KVV maar in plaats van dat het rauw wordt verpakt en ingevroren wordt de bak dicht geseald en gestoomd.
Daardoor is het buiten de koelkast houdbaar.

Er zitten geen kunstmatige spullen in om het goed te houden maar rauw is het natuurlijk ook niet meer.
Dus de naam KVV mag het niet hebben, vers.. tja, daar kun je over discussiëren.
Als ze het echte rauw niet hebben wil vindt ik Renske wel een goed alternatief.

Veel honden doen het hier goed op. (Ik verkoop het vrij veel en krijg in elk geval nooit klachten)

Karen

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 28 feb 2012 10:07
door senna03
Mijn honden krijgen ook KVV, maar als ik het vergeten ben om uit de vriezer te halen dan krijgen ze Nature's Diet. Volgens mij zit er weinig verschil in met Renske. Bij Zooplus hebben ze vaak aanbiedingen van Nature's Diet. Misschien kan je dat ook es proberen, volgens mij is het goedkoper dan Renske. En ze zijn er hier dol op!

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 05 mar 2012 21:52
door andrea en catootje
mijn kieskeurige dame eet voornamelijk renske, afgewisseld met rauw vlees, (lams en runderhartjes.), hier zijn we op uitgekomen nadat bijna het gehele assortiment voer van de dierenwinkel via de voordeur naar binnenkwam, en via de vuilnisbak weer naar buiten, haha, en echt hoor, ik heb echt geprobeerd standvastig te zijn :wachten: , je kent het wel.....de adviezen, als ze honger krijgen eten ze wel, nou, nee dus, mijn dame niet in iedergeval!! en brokken al helemaal niet! maar doet het er prima op hoor!! mijn hond haalt trouwens zelfs haar neus op voor duck, ze brengt me menigmaal tot wanhoop :lekkerpuh: , maar momenteel gaat het goed. groetjes van kieskeurige catootje. :engel:

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 05 mar 2012 22:08
door flatcoat
Ljennah is sinds een week helemaal van de brokjes af en eet nu Renske. De smaken worden nog uitgeprobeerd maar tot nu toe heeft ze elke smaak opgegeten.
Nog één smaak te gaan, konijn, eend en rijst ..... ben benieuwd. Haar ontlasting is uitstekend.

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 05 mar 2012 22:22
door patricia
Mijn honden eten normaal Lotgering maar op vakantie neem ik Renske mee, iedere smaak vinden ze lekker en de overgang van Renske naar Lotgering in nooit een probleem.

Re: Vraagje ivm overgang naar KVV/Renske

Geplaatst: 08 mar 2012 21:54
door dancingdaydream
Ik heb normaal gewoon standaard carnibest, maar inderdaad als ik wat vergeet uit de vriezer te leggen, of nu laatst dan omdat ze na de operatie zo slecht wilde eten, dan krijgt ze renske. Dat vind ik nog het dichtste in de buurt van vers vlees komen, er zit ook echt bot in verwerkt. Verder is het gewoon "blikvoer plus", in principe. Maar dat is rodiworst (niet de diepvriesversie) ook eigenlijk.