Pagina 1 van 1

Naturis kvv

Geplaatst: 24 jan 2012 01:12
door Charell
Nav dit topic vroeg ik mij af hoe het nu gaat met het vlees van Naturis? Ervaringen?

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 24 jan 2012 17:47
door Charell
Jeetje, niemand? Betekend ook niet veel goeds.. :roll:

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 24 jan 2012 18:02
door Babooska
Ik ben geen kvv mens, ik wil graag weten wat ik in mijn dieren stop, maar als ik dan toch noodgedwongen zou moeten terugvallen op kvv, dan zou ik voor carnivoer gaan.
Naturis zit geen groente in, en dat heeft een hond wel nodig, ook zitten in sommige naturis producten suiker. Ik heb geen idee wat dat voor toegevoegde waarde heeft voor een hond.

Wat je wel zou kunnen doen is zelf groente dr bij geven. (Gemalen)

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 27 jan 2012 13:40
door MirandaH
Ik heb sinds kort een paar nieuwe klanten voor Naturis en heb voor mijn hondjes ook besteld, oa de konijnenmix, de kip compleet en de zalm en het bevalt ons eigenlijk wel goed. De ontlasting is iets harder, maar zeker voor mijn jongste dame is dat best fijn.

Aanvulling: overigens is de stelling dat honden groente nodig hebben een mening hoor. Ze krijgen hier wel eens groente die we over hebben en die ze lekker vinden, maar niet uit noodzaak. Maar dat is dan weer mijn mening.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 27 jan 2012 13:45
door cloris
Ik vond het er altijd prima uitzien maar Napoleon eet het niet, die eet niets van 'rood' vlees, maar ook de makreel variant moest hij niet want daar zat vlees doorheen;) ik heb de hele lading over gedaan aan de buren en die hond vond het zalig.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 29 jan 2012 00:06
door Babooska
Groente is verstandig, omdat in het vlees van tegenwoordig lang niet zoveel voedingstoffen zitten als je kijkt naar vroeger, toen alles nog gerend, gezwommen en gevlogen had.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 29 jan 2012 13:25
door maart
Ik heb het nooit meer geprobeerd en ben het absoluut niet van plan ook niet. Mijn vertrouwen erin is helemaal weg.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 13 mar 2012 16:00
door annet l
Ik geef Rowan vanaf dat wij hem hebben Naturis kvv.
Ik heb er nooit iets geks aan geroken of gezien,het vlees is ook mooi rose of rood (rund/lam).
Rowan poept ook normale keutels.
Ik heb ook alle smaakjes na gelezen er kan nergens vinden dat er suiker in verwerkt zit.
En groente doe ik er zelf wel bij 3 keer per week net als een eitje of eens een keer zalm ik geef er ook een kipnekje bij om te kauwen.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 13 mar 2012 16:23
door Lizzie.
Hier vinden ze dat merk niet lekker en weigeren het te eten :wink:

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 13 mar 2012 18:15
door Saschesfloor
Ik heb het heel lang naar volle tevredenheid gevoerd, maar het is hier nu lastiger te krijgen en ik ben over gestapt naar Tinlo Barf. Die bevalt wel beter moet ik eerlijk zeggen.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 13 mar 2012 18:26
door samantha!
Ik heb laatst nog wat rollen gekocht en dat beviel hier prima.
Alleen voer ik niet maar 1 merk dus hoe ze het er op de lange termijn op doen kan ik niets over zeggen.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 14 mar 2012 18:08
door Ennath
Die van mij eten het ook regelmatig naast Lotgering, Smuldier en Carnibest.
Ze doen het er prima op en ik heb geen enkele klacht over Naturis.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 10 apr 2012 11:59
door carine
heb er hier ook die het héél graag eten en het er goed op doen...ze krijgen de persbrok met de KVV afwisselend.

Re: Naturis kvv

Geplaatst: 19 apr 2012 21:43
door Bons
Ik had net 30 kilo gehaald en die zijn nu op ze vonden het lekker maar het vlees (rund compleet) ziet er grauw uit en het ruikt zurig. Zo rook de carnibest alleen als het net ff te lang ontdooid was. Ze zijn meer gras gaan eten en laten onwijze winden wat ze nooit (naja heel erg zelden) deden, ontlasting is ok. Maar dat zure luchtje staat me niet aan, vers vlees ruikt niet zuur.