Pagina 1 van 1
italie met 2 honden
Geplaatst: 10 jan 2012 09:01
door cynnie
wil deze zomer met de honden een week naar italie
wie kan me helpen aan een leuk huisje met zwembad of iets in italie wat oook niet tever rijden is en goedkoop is natuurlijk

Re: italie met 2 honden
Geplaatst: 10 jan 2012 09:07
door blacky
ik lees even mee. Ook hier is Italiƫ de bestemming voor dit jaar. En ook wij reizen met twee honden. Het vinden van een huisje waar je met twee honden welkom bent is nog niet zo makkelijk ben ik achter gekomen. Vooral als het ook betaalbaar moet zijn. Mijn tip is kijk eens bij Interhome daar kun je goed selecteren en ook op met honden.
Re: italie met 2 honden
Geplaatst: 10 jan 2012 09:11
door noekie
http://www.dogsincluded.nl/invoer/italie.htm
Hier staat veel informatie; ook over campings en hotela waar je met hond mag komen en de regels.
Re: italie met 2 honden
Geplaatst: 10 jan 2012 10:12
door cynnie
wat een drama met zoeken zeg

ben elke reissite maar aan het emailen hahaha
Re: italie met 2 honden
Geplaatst: 10 jan 2012 22:34
door Tanja Simba&Bella
Ik heb geen tip over een huisje, maar let goed op de regels voor huisdieren die in de verschillende landen gelden waar je doorheen reist. Soms kan het verplicht zijn om een muilkorf bij je te hebben of moeten ze verplicht achter een rek zitten/ vastzitten met een autogordel.
Re: italie met 2 honden
Geplaatst: 11 jan 2012 11:10
door cynnie
ja de regels weet ik heb me al goed geinformeerd

mischien tegen die tijd toch eens kijken naar een last minut ofzo want die prijzen zijn abnormaal
plus dan nog eens benzinekosten erbij en alles...