Dana heeft rugpijn..
Geplaatst: 25 dec 2011 13:46
Ons Jack Russelltje van 8 jaar heeft sinds een aantal weken problemen met haar gezondheid. Ze wilde van de een op andere dag niet meer wandelen en ze waggelde en heeft een zwakke achterhand. Nadat er foto's zijn genomen is duidelijk te zien dat tussen sommige ruggewervels beduidend minder ruimte zit dan zoals het hoort.Waarschijnlijk hernia al dan niet t.g.v van artrose. Benchrust werd voorgeschreven,en af en toe een kort wandelingetje aan de riem. Het gaat met ups en downs,en ik maak me best zorgen over de toekomst van ons mormeltje. Ter ondersteuning geef ik haar Hills prescription diet J/D,en ik heb Smooth Locomotion gegeven maar daar ben ik even mee gestopt omdat ze diarree had. Ik heb begrepen dat de benchrust maar zo op kan lopen tot 6 weken. Als het dan nog niet beter gaat wil ik een second opinion. Ik weet dat geduld in dit geval een schone zaak is,alleen weet Dana dit niet,en ze is soms erg chagarijnig. Wel zie ik enige vooruitgang,maar het gaat niet snel. Ze heeft ook pijnstilling.
Heeft iemand ervaring met een hond met hernia/artrose,en hoelang heeft het uiteindelijk geduurd voordat er duidelijke vooruitgang was? Ik ben erg benieuwd naar ervaringen van andere hondeneigenaren.
Heeft iemand ervaring met een hond met hernia/artrose,en hoelang heeft het uiteindelijk geduurd voordat er duidelijke vooruitgang was? Ik ben erg benieuwd naar ervaringen van andere hondeneigenaren.