Pagina 1 van 1

Pups Amai vliegen uit.

Geplaatst: 26 nov 2011 16:45
door Dianavdberkt
De puppen van Amai zijn nu al weer 7 weken. Diverse streken hebben ze uitgehaald. tot het strippen van de keuken tot aan laadjes openrukken, planten trekken, elkaar molesteren, Amai in haar oren bijten en keihard wegrennen. Wie het hardst kan blaffen, wie ons onderuit kan laten vallen, broertjes en zusjes in de speeltunnel tackelen en ga maar door. Het zijn en waren een stelletje echte hooligans.

Gisteren zijn de eerste twee vertrokken, Durga en Daro. Een wolfsgrauw teefje en reutje. beiden hebben het zwaar gehad in de auto, janken piepen gillen en kotsen. bij de eigenaren thuis lekker over het gras gerend, de weilanden verkend, kennis gemaakt met alles wat in en rond het huis was en daarna eten en lekker slapen. zover ik begrepen heb zijn ze de nacht goed doorgekomen. Durga hebben ze vanochtend zelfs wakker moeten maken hihihihi

Vandaag is mijn kleinste meisje vertrokken. Een zwart teefje met een rood bandje. Een ontzettend giftig hondje maar oh zo lief als ze wil kroelen. Dit was even flink slikken. Ik geloof dat ik er nooit aan wen. Suzanne heeft me net nog gebeld en verteld dat ze het super naar haar zin had. niets gillen of piepen in de auto. Ze heeft op haar gemak naar buiten zitten kijken en thuis alles verkend alsof er niets aan de hand was. Stoere tante mijn meisje.

Nu nog maar 6 heren en dames over. t wordt nu al stil in huis. pfffffffffffffff.
as maandag, dinsdag, vrijdag en zaterdag vertrekt de rest. Eentje blijft er bij ons tot 15 december. Is voor Amai ook wel heel erg prettig. morgen nemen we de 6 puppenwuppen mee naar de aankeuring van Amai. Zij moet nog op voor het fokcertificaat levensduur. ik ben heel benieuwd hoe ze het morgen in de auto doen en hoe ze het vinden tussen mensenbenen in.

we hebben genoten van het 9-tal. Voor de eerste keer na alle nesten hadden we van dit nest een aantal willen houden. zo zelfstandig, zelfverzekerd is schitterend om mee te maken. Bijten gruwlijk hard in je armen en handen. 8 stuks gaan de IPO en KNPV in en zoals altijd in onze nesten gaat er eentje naar een huisgezin. ons kleintje met het rode bandje.

Re: Pups Amai vliegen uit.

Geplaatst: 26 nov 2011 16:53
door corina
Ooooh Diana ik moest nog aan ze denken gister of ze er nog waren of dat ze al naar hun nieuwe baasjes vertrokken waren. Maar het afscheid nemen is begonnen! Geniet nog even van de laatste 6 voor je het weet zijn ze weg en hou je misschien wel weer tijd over :-D

Re: Pups Amai vliegen uit.

Geplaatst: 26 nov 2011 19:15
door Pemba
Sterkte voor jou, het lijkt me heel erg om afscheid te moeten nemen van die kleine hummels.

Re: Pups Amai vliegen uit.

Geplaatst: 26 nov 2011 19:17
door daywalker
Je went inderdaad nooit aan afscheid nemen van je kroost. Ik stond ook altijd net niet te janken :W:

Re: Pups Amai vliegen uit.

Geplaatst: 01 dec 2011 23:10
door jores
:jank: jee wat zal het leeg zijn bij jullie