Ik heb dus eindelijk maar weer eens een zalmkop uit de vriezer gehaald, ben benieuwd of hij die morgen ook op het balkon wil eten.
Het begon vrijdag met de pens, die zo verschrikkelijk rook dat ik het maar op het balkon heb laten ontdooien i.p.v. in de keuken. Meneer had natuurlijk door dat er iets te halen viel, en hij vond het totaal niet stinken natuurlijk. Hij bleef maar richting balkondeur lopen.
Gisteren heeft hij het andere gedeelte van de pens op, ook op het balkon. En nu ligt er een runderstrot die hij al voor de helft op heeft. De andere helft komt later vandaag wel denk ik.
Ben benieuwd of het kwartje nu echt gevallen is, of dat het een tijdelijk iets is. Je weet maar nooit met hem natuurlijk.


