Raadplaat
Geplaatst: 03 okt 2011 13:06


Gatver jij bent snel. Wat saai.Beike06 schreef:Uitgebloeide Zonnebloem ?
Ik heb dit nog niet gelezen dus voor jou plezier wil ik nog wel even raden_Leonie schreef:Gatver jij bent snel. Wat saai.Beike06 schreef:Uitgebloeide Zonnebloem ?
Hilde schreef:Ik heb dit nog niet gelezen dus voor jou plezier wil ik nog wel even raden_Leonie schreef:Gatver jij bent snel. Wat saai.Beike06 schreef:Uitgebloeide Zonnebloem ?
Schimmelkaas?
_Leonie schreef:Gatver jij bent snel. Wat saai.Beike06 schreef:Uitgebloeide Zonnebloem ?
Etterbak ben je.Hilde schreef:Uitgebloeide zonnebloem? Neeeeh, da's vást niet!
Ehhh.. De tenen van mijn vader
Als je het zo vraagt krijg ik bijna de neiging nee te zeggen, maar vooruit.Hilde schreef:Maar wel een best wel lieve, toch
Ja, ik kwam op het idee toen die opmerking over hitlersnorretjes werd gemaakt_Leonie schreef:Als je het zo vraagt krijg ik bijna de neiging nee te zeggen, maar vooruit.Hilde schreef:Maar wel een best wel lieve, toch![]()
Wat heeft Dorien met snorren in haar onderschriften?
Stiekum heeft ze gewoon een snorren-fetisj_Leonie schreef:Als je het zo vraagt krijg ik bijna de neiging nee te zeggen, maar vooruit.Hilde schreef:Maar wel een best wel lieve, toch![]()
Wat heeft Dorien met snorren in haar onderschriften?
Ja echt hoorDiaantje schreef:Stiekum heeft ze gewoon een snorren-fetisj_Leonie schreef:Als je het zo vraagt krijg ik bijna de neiging nee te zeggen, maar vooruit.Hilde schreef:Maar wel een best wel lieve, toch![]()
Wat heeft Dorien met snorren in haar onderschriften?
Hilde schreef:Ik vind Beau met snor anders woest aantrekkelijk
En het is een gentleman (Doriens woorden, ookal deed Beau niet zo gentleman tegen Beuk) dus daar hoort een snor bij
Géén idee.Hilde schreef:Wat in godesnaam doet je denken aan mijn exgeschiedenisleraar?![]()
Of denk ik nou krom en zit ik bij de verkeerde leraar
Ik dacht echt dat je ze express zo gemaakt had.MissDorien schreef: Ja, ik kwam op het idee toen die opmerking over hitlersnorretjes werd gemaakt
Ik zal nog eens wat tekenen_Leonie schreef:Ik dacht echt dat je ze express zo gemaakt had.MissDorien schreef: Ja, ik kwam op het idee toen die opmerking over hitlersnorretjes werd gemaakt
Ik wist het wel.MissDorien schreef:Ja echt hoorDiaantje schreef:Stiekum heeft ze gewoon een snorren-fetisj_Leonie schreef:Als je het zo vraagt krijg ik bijna de neiging nee te zeggen, maar vooruit.Hilde schreef:Maar wel een best wel lieve, toch![]()
Wat heeft Dorien met snorren in haar onderschriften?