Pagina 1 van 1

Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 20:27
door Tallie
Ik heb laatst bij m'n vleesleverancier een paar van deze dingen gekregen (weet niet eens hoe ik het moet noemen?). Biologisch rund in ieder geval en volgens haar was het lekker om op te knagen. Zit nog wat vlees aan en een zooi merg erin. Kan ik dit met een gerust hart geven of is het te hard?

Afbeelding

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 20:30
door Valerie
Ik geef dit soort dingen niet ivm de tanden :wink:

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 20:31
door Minhie
Het lijkt op puur bot van een dragend deel.. Ik zou het ook niet geven.

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 20:32
door Lizzie.
Ja hoor, mijn honden zijn er dol op :wink:

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 20:51
door dagmar88
Denk dat het er aan ligt of je hond alleen het restje vlees er af knaagt en de merg er uit pulkt, of dat het een kraker is.
Aan Charlie hoef ik zo iets niet te geven.

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 23:45
door May Linn
Dit lijkt me een knie of deel van de opperarmbeen/schouder van een rund.
Een dragend deel en erg kaal op de foto.
Ik zou het niet aandurven dit te geven.

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 23:47
door Inge
Recreatief, dus op tijd weghalen is het volgens mij niet een probleem. Lijkt een knie, vinden ze wel lekker om te knagen maar is te hard om in zijn geheel op te eten.

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 23:54
door Tallie
Het zijn trouwens 2 aan elkaar gevroren stukken, één een kop en de andere is een schijf van een dragend bot geloof ik maar van welk deel precies weet ik niet.

Ik heb Tallie er een beetje aan laten peuteren. Ze probeert het niet te kraken, haalt de restjes vlees eraf en doet een poging het merg eruit te halen. Na een tijdje heb ik het maar weggehaald, was ze het niet zo mee eens :F:

Re: Te hard?

Geplaatst: 30 sep 2011 23:55
door Diaantje
Ja dit zijn knietjes. Wij gaven ze vroeger wel heel vaak maar nu niet meer. Ze krijgen nu runderbeen van de slager, dat is toch een stukje zachter en gaan de tanden ook niet kapot van.