Pagina 1 van 1

Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 12 aug 2011 20:54
door Muk
Onze hond kan niet goed alleen zijn. Dat is ook logisch en wij hebben hem ook nog niet zo lang. En vanwege zijn leeftijd duurt het langer voordat hij wel beter alleen kan zijn. Uiteraard oefenen wij hier flink mee en zorgen wij ook dat hij zo weinig mogelijk alleen hoeft te zijn. Zo werk ik parttime en mijn man werkt zoveel mogelijk thuis op de dagen dat ik werk. Ook neemt hij veel veel vrij zodat Lobbes zo min mogelijk alleen hoeft te zijn. Maar toch zal het gaan voorkomen dat hij weleens een halve dag alleen gaat zijn. Onze vaste oppas kan tijdelijk helaas nu even niet, vandaar de vraag of iemand nog een goede, betaalde huiskameroppas weet in de regio Kennemerland. Andere honden zijn geen bezwaar, al is onze hond een ongecastreerde reu van 10 jaar dus of hij met alle reuen even goed overweg kan weet ik niet. Lobbes is makkelijk met het uitlaten en trekt helemaal niet aan de riem.

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland

Geplaatst: 12 aug 2011 21:07
door LongFields
Ik heb geen tips voor je, maar lees nu dat wij streekgenoten zijn, dat wist ik helemaal niet. :wink:

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland

Geplaatst: 12 aug 2011 21:49
door Muk
LongFields schreef:Ik heb geen tips voor je, maar lees nu dat wij streekgenoten zijn, dat wist ik he
Emaal niet. :wink:
Heb even gespiekt op je website en yup. Opvang in de regio Alkmaar kan trouwens ook. Woon namelijk in de noordelijke grens van de regio Kennemerland. :mrgreen:

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 13 aug 2011 00:21
door Ramona25
Huiskamer zou ik zo even niet weten boven het kanaal... dogrun in Purmerend? Of ligt dat te ver uit de route?

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 13 aug 2011 00:24
door Branka
Was ook verrast te zien dat we uit dezelfde regio komen.
Zal informeren. Weet het zo n.l. niet. Voor onze honden hadden we altijd het geluk dat we vrienden hadden die graag op wilden passen.

Edit: via google kwam ik deze tegen. Is dat iets? http://www.hondendagverblijfalkmaar.nl/

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 14 aug 2011 00:03
door natascha73
Hoi,

Ik heb je een pb'tje gestuurd. Ik wil graag op Lobbes passen! Ik bied (dag, weekend, vakantie)opvang in huiselijke sfeer!!

Gr natascha

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 14 aug 2011 00:58
door S@nne
Helaas kan ik je niet helpen, ik doe alleen uitlaatrondes tussen 13.30u en 15.30u (incl. ophalen en wegbrengen) omg. Heerhugowaard. Ik weet wel 1tje in Hensbroek, is dat bij jou in de buurt? Die doet wel aan opvang.

Linda
dorpsweg 164,Hensbroek

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 14 aug 2011 02:58
door ArCee
Er zit in Hensbroek / Obdam een mevrouw die honden opvangt thuis. Ze wonen vrijstaand met aardig wat ruimte en nemen er elke keer maar een paar uit liefde voor honden. Misschien kun je er achter komen wie of wat dat is?

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 14 aug 2011 08:55
door Branka
Volgens mij staat die in het bericht boven je al genoemd :wink:

Re: Gezocht, dagopvang regio Kennemerland / Alkmaar

Geplaatst: 14 aug 2011 20:18
door Muk
Bedankt voor de tips allemaal.
Het is gelukkig voor een korte periode (tenminste 2 maanden vind ik kort) en wij zijn nog bezig met het puzzelen met vrije dagen en nog even thuiswerken. Hopelijk is het niet nodig, maar het is wel prettig om een goede oppas achter de hand te hebben.

Natascha73, ik heb je pb beantwoord. :ok: