Pagina 1 van 1
Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 21:44
door linda1985
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 21:46
door chaos
Ja, heb nu Bramha's die passen hier beter. Had bij zijdehoenders wel veel last van kalkpoten en eeuwig en altijd broeds...
Maar ze zijn geweldig lief en prachtig om te zien.
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 21:48
door linda1985
Ja ik vind ze echt heel erg leuk! Nu hopen dat ik meer hennetjes dan hanen heb

Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 21:48
door fenneke
heb ook zijde hoenders gehad
heerlijke kippetjes

Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 21:56
door mariabel
ik heb nu nog erg oude krielkippen.. als die dood zijn dan denk ik ook dat het zijdehoenders worden.. ze zijn erg leuk ..
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 22:00
door josefientje
yeah! Grobbekuikens!
Wat een leuke kippies, veel plezier ermee. En nu maar hopen dat het niet allemaal haantjes blijken te zijn

(hebben wij een keer gehad, zat er maar één hennetje bij)
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 22:02
door linda1985
Opvallend is nu dat er 2 'verdacht' groter en flinker zijn, ik gok nu voor zover je wat ik nu kan zien 2 hanen en 3 hennen.
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 22:06
door Rinne Roos
Je hebt ongebaarde, zo te zien?
Wij hebben ook zijdehoentjes, erg leuk. Haan of hen kun je pas definitief zien als ze een half jaar zijn, dus voorlopig niks aan de hand.
Met een beetje geluk kukelen ze heel zacht, als je de haantjes 's nachts in de schuur zet hoeft niemand er last van te hebben.
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 22:06
door dretje
hier een zijdehoen haan en een hen en wat kuikens (kuikens is nog beetje verassing wat het wordt/is ....we hadden eigen eitjes en eitjes van iemand anders. Het lijkt er op dat een kuiken in ieder geval ook een gewoon zijdehoentje is van onze eigen eitjes , een lijkt een mengelmoes van ? iets krielerigs en twee zijn zwarte kriel kippetjes of hanen natuurlijk. Het mengelmoesje is vrijwel zeker een haantje de rest ????)
Verder binnen in de huiskamer onder een lamp nog twee Brahma's van een paar weken oud (zoals we nu denken een hen en een haan)

Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 31 mei 2011 22:07
door linda1985
Nee groot gebaard

Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 01 jun 2011 00:50
door Bons
zo leuk... wij houden het bij grote Brahma's met oog op de roofvogels en de kat hier, die zijdehoentjes zijn zo op

Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 01 jun 2011 12:52
door linda1985
Ze zitten hier in een grote overdekte ren

Dus kunnen geen roofdieren bij.
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 01 jun 2011 12:56
door Cashel Vale
Leuk!! De tuin wordt deze zomer/najaar helemaal opnieuw ingericht dan komen er hier ook zijdehoenders!
Re: Mijn nieuwe kipjes
Geplaatst: 01 jun 2011 13:05
door linda1985
Leuk! Wel foto's plaatsen dan
