Ze lag eerst in het tuintje voor, maar toen er weer een stel kinderen voor het hek kwamen (hier wonen 2 herders blabla..oh ik zie er 1 :N: ze schrok om vervolgens weer met vriendinnetjes te komen en gaan roepen.. kom eens kom dan.. zucht.)
Dus Bluf binnengeroepen, voordeur dicht en madam ging in de tuin liggen achter. (wat er voor door moet gaan, ze lag in het zand.) Paar keer gecheckt, heerlijk in het zand ietwat slaperig keek ze me aan van wat nou?
Nog een keer kijken..weg.WEG????

Nog eens boven kijken... echt nergens te bekennen die meid. Weer de tuin in om te zien waar ze dan door ontsnapt zou kunnnen zijn,grote tuin in gekeken of ze daar liep.. niets
Lichtelijk in paniek loop ik weer naar binnen en roep haar.. Finn staat me bovenaan de trap op te wachten, en ineens hoor ik vanaf beneden haar de trap op komen?
Tot ik zelf met de honden in de tuin was, Bluf weer niet te zien. En ineens besefte me ik iets.
Ze ligt graag in een hoekje, of ergens onder (onder de tafel, achter een stoel)
Ging een kijkje nemen et voilá













