Pagina 1 van 1

Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 20:41
door Knoeppie
Knoeppie heeft een rare plek in haar nek. Ik zag hem vandaag voor het eerst en kan me niet voorstellen dat hij er al lang zit.
De haren zijn bijna weg op die plek, zo zag ik het ook.
Er zitten wat zwarte spikkels in, het is iets verdikt maar een bult zou ik het niet durven noemen.
Het zit alleen in de huid en de plek is niet vochtig of rood.

Iemand enog idee?

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 20:46
door Mary
Misschien een teek die zich vol heeft gezogen en eruit is gevallen.

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 20:47
door Maylala
Is ze misschien door prikkeldraad gelopen of zo? Of door aparte struiken? Daar wil Roos nog weleens gekke dingen van oplopen. Heeft ze er verder last van, in de zin van pijn of jeuk of iets dergelijks?

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 20:48
door signmodel
een vlooienbeet of een tekenbeet lijkt het wel.

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 20:49
door Knoeppie
Mary schreef:Misschien een teek die zich vol heeft gezogen en eruit is gevallen.
Daar moest ik meteen aan denken maar die zijn er nog niet veel lijkt me. Weet dat ze er zijn maar Knoep heeft nog geen 5 teken per jaar dus lijkt me sterk dat ze er nú al 1 gehad heeft.
Het lijkt wel op zo'n plekje van een teek maar het is vrij groot.

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 20:50
door Knoeppie
Maylala schreef:Is ze misschien door prikkeldraad gelopen of zo? Of door aparte struiken? Daar wil Roos nog weleens gekke dingen van oplopen. Heeft ze er verder last van, in de zin van pijn of jeuk of iets dergelijks?
Het lijkt geen beschadeging. Ze heeft er ook geen last van

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 20:54
door Knoeppie
Lijkt me toch een teek, ook met die zwarte stipjes.

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 21:04
door signmodel
dan was je me wel voor! ik heb vanmorgen de eerste teek van t jaar ui maxje gehaald.

Re: Plekje

Geplaatst: 27 feb 2011 21:25
door Elmo
het lijkt op de plekjes die mijn dog Elmo had.
hij had er 1 of 2 keer per jaar ineens last van.
dat begon dan met één klein rond plekje met een korstje erop, wat er later dan af viel en zwarte spikkeltjes achter liet.
meer dan een stuk of 6 plekjes werden het meestal niet en ik smeerde er heel dun wat hydrocortiderm op dan waren ze met een paar dagen weer weg.
van teken of vlooien kwamen ze niet. hij had het vanaf zijn 4e jaar en geen idee wat de oorzaak was :19: