Pagina 1 van 1

weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 07:54
door bianca83
Toen Arie gisteren avond de honden de laatste ronde ging geven riep hij omhoog of ik me gesneden had. Hun? Hoezo? Nou er liggen 2 druppels bloed in de gang :denken: Toen ik hem vroeg of Jara dan misschien loops geworden was kreeg ik een ow geen idee niet aan gedacht :mrgreen: Ik weer terug naar beneden gegaan en een stukje keukenrol gepakt en ja hoor die druppels waren van Jara, ze is loops. Waar is nou toch dat kleine piepende blonde pupje gebleven van van de zomer :jank: Sette werd vorig jaar in Januari zowat loops gekeken :mrgreen: en nu een jaar later is Jara loops. Ik vind het veel te snel, ik wil mijn kleine meisje terug :klaar:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 07:56
door Dog Basic
Tja, kleintjes worden groot :wink: .
Maar ik ben het met je eens, het gaat veel te snel ...

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 07:57
door Kit
Valt niet mee he? :mrgreen: Ik heb dat nog steeds met Danne, maar die blijft met haar bijna 4 jaar gewoon op een pup lijken :smile: :smile:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 08:01
door bianca83
kitty2 schreef:Valt niet mee he? :mrgreen: Ik heb dat nog steeds met Danne, maar die blijft met haar bijna 4 jaar gewoon op een pup lijken :smile: :smile:
Nee, stom he :mrgreen: En dan kom ik net beneden en is ze zo blij en reageerd ze (natuurlijk :mrgreen: ) gewoon net als anders. Gewoon als mijn kleine puppymeisje. Ik vind het maar nog niks :pffff:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 08:12
door twinkeltje
Och als ik ze beide nodig heb roep ik nog steeds puppiessssssss
En dan kommen ze aan rennen dus zijn ze nog steeds pups

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 10:28
door Qal
Bij Stellar was het in december zo ver. Gek idee wel want er zat nog echt zo'n half puppy hoofdje op. :smile:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 16:11
door _Jules_
En Jules was het al met een half jaar, veels te vroeg :klaar:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 16:24
door Minhie
Hihi ja kleine meiden worden groot :mrgreen:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 16:29
door Sita
Ach nee, je kleine meisje, de tijd gaat veel te snel. Een echte dame wordt het nu. Die kleine blonde bolletjes waren zo leuk in de zomer!

Moeten snel weer eens gaan wandelen. Als je meisje niet meer loops is in ieder geval. :F:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 18:43
door bianca83
Sita schreef:Ach nee, je kleine meisje, de tijd gaat veel te snel. Een echte dame wordt het nu. Die kleine blonde bolletjes waren zo leuk in de zomer!

Moeten snel weer eens gaan wandelen. Als je meisje niet meer loops is in ieder geval. :F:
Haha ja nu gaan ze elkaar even net té leuk vinden :F:

Ach ik zie ze nog zo gaan samen. We hadden net een kwart van de put gedaan en daar lagen ze allebei knock out :I: Zodra ze niet meer loops is laat ik het je weten, leuk :ok:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 18:47
door marian*
En dan ineens is al het pupperige eraf :jank:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 18:48
door Herma en Boris
altijd als ik die kleine pups zie net voor het eerst op cursus wordt ik alweer verliefd!!! helemaal nu er ook nog drentenpups zijn! ik kan me bijna niet herinneren dat hij zo klein was!
maar weet je ik herinner me toch voornamelijk de vele leuke dingen...
en om de meeste toen nare dingen, bv 110 euro kapot bijten/pin pasje/autopapieren, kunnen we nu hartelijk lachen!

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 19:01
door bianca83
Inge O schreef:aan de voor- en achterkant een stuk afhakken, heb je meteen wat je wil :F: .
Ik heb haar al bij kop en kont beet gepakt en geduwd maar alles blijft op z'n plek zitten :U:
Inge O schreef:wartjes zijn normaal laat loops maar jara (en haar zusje) gaan daar dus een uitzondering op maken :oeps: .
Ja en wat voor uitzondering maken ze, ze zijn er wel heel erg snel bij. Leuk dat alles helemaal goed werkt bij Jara en haar zusje maar ik had het gerust ook wel wat later willen weten :mrgreen:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 31 jan 2011 19:14
door bianca83
Inge O schreef:nou, zó vroeg zijn ze nou ook weer niet - ze is net 9 maand en zo rond de 12 maand (met afwijkingen naar boven en beneden) is normaal schat ik.

hier had ik er regelmatig eentje dat tot 17 maand wachtte :mrgreen: .
Juist en daar zeg je het, ze is net 9 maanden :ugh: Kijk 17 maanden is dan weer het uiterste maar had ook wel weer lekker geweest. Je ziet, ik ben nog steeds niet van de schrik bekomen :smile:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 13:45
door PattyB
Dit kleine puppy'tje? :engel:
Afbeelding

Of uhm... deze... :engel:
Afbeelding

Is inderdaad ontzettend snel gegaan!



Senna was ook loops met 6,5 maand voor het eerst. Vond ik veel te snel! Het is niet té vroeg, maar voor je gevoel wel. :mrgreen: Weg was mijn puppy! :jank:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 13:50
door Lucia
Gaat snel inderdaad, Jolie heeft het net achter de rug en was het met 16,5 maand.
En toch blijft mn kleine meisje :pffff:

Ik zat al vanaf 7 maand erop te wachten omdat ik naar mijn idee overal 'tekenen' zag.

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 14:40
door bianca83
:smile: ahhhh :I: :I: :I: ze blijven leuk al die puppyfoto's van Jara.

Jara gaf juist helemaal geen tekenen van een loopsheid die eraan zat te komen. Of nouja, misschien gaf ze ze wel maar heb ik ze niet opgemerkt dat kan natuurlijk ook nog :mrgreen:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 16:10
door Frenkie
En weg is je kleine puppenmeisje. Maar troost je, Wieke is nu bijna 4 en nog steeds niet volwassen :mrgreen: Ze werd dan wel pas rond de 16 maanden loops :wink:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 18:43
door bianca83
Ook al zo lekker laat. Volwassen is Jara ook zeker niet hoor. Qua uitstraling van haar koppie niet maar binnen al helemaal niet :Q:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 18:45
door maart
daarmee dat ik terug een reu genomen heb, die worden niet loops en zijn dus voor eeuwig puppy :pffff:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 18:45
door bianca83
maart schreef:daarmee dat ik terug een reu genomen heb, die worden niet loops en zijn dus voor eeuwig puppy :pffff:
Haha ja bij een reu ben je trots als die ineens een poging doet tot het optillen van zijn poot :mrgreen:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 19:08
door bianca83
Inge O schreef:
bianca83 schreef:Ook al zo lekker laat. Volwassen is Jara ook zeker niet hoor. Qua uitstraling van haar koppie niet maar binnen al helemaal niet :Q:
nee, de laatste keer dat ik haar zag was ze nog een überpuppy - ik kan me niet meteen voorstellen dat dit er nu plots in één keer af is :mrgreen: .
Als ik nu zo naar dat blije gekke bekkie kijk van haar denk ik maar zo dat dat gewoon háár hoofd is en nooit zal veranderen :smile:

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 19:23
door Snokkie
PattyB schreef:Dit kleine puppy'tje? :engel:
Afbeelding

Of uhm... deze... :engel:
Afbeelding

Is inderdaad ontzettend snel gegaan!



Senna was ook loops met 6,5 maand voor het eerst. Vond ik veel te snel! Het is niet té vroeg, maar voor je gevoel wel. :mrgreen: Weg was mijn puppy! :jank:
Ohh, met mijn kleine puppenkind :I: . Mijn meisje is gelukkig nog steeds pup, alleen anderen denken daar anders over :boos: .

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 01 feb 2011 20:55
door Marloes*
Bo is net voor de tweede keer loops geweest en is nog steeds van binnen en van buiten puppy met haar 18 maanden, dus er is nog hoop (of juist niet :mrgreen:)

Re: weg puppie.....

Geplaatst: 02 feb 2011 19:24
door maart
bianca83 schreef:
maart schreef:daarmee dat ik terug een reu genomen heb, die worden niet loops en zijn dus voor eeuwig puppy :pffff:
Haha ja bij een reu ben je trots als die ineens een poging doet tot het optillen van zijn poot :mrgreen:
ongelooflijk schattig toch als dat amper 12 maanden oude puppy'tje, net weg uit het nest, zijn pootje optilt :love: :engel: