Pagina 1 van 1

Trots op de hondjes en een beetje op mezelf :D

Geplaatst: 13 jan 2011 08:13
door dagmar88
:cheer:

Charlie wordt steeds meer ontspannen, laat Mo dichter bij haar mand komen en begroet hem wanneer ik met hem alleen uit ben geweest. Verder snauwt ze minder (wanneer ik zeg dat ze moet stoppen schiet ze met d'r oren achter in d'r nek haar mandje in, dus zolang ik er bij ben zie ik het zeker niet escaleren) en begint ze interesse te tonen wanneer ik met hem speel.
Mo vind haar griezelig/aanbiddelijk en probeert het ijs te breken door op zijn rug te gaan liggen met alle 4 die lange stelten in de lucht :mann:
Charlie heeft vooralsnog besloten een gedoogbeleid te voeren :wink:

Ik had het idee dat ik maanden met beide hondjes apart aan de slag zou moeten voordat ik met z'n drietjes een blokje om zou kunnen.
Nou moest ik vannacht de hele nacht door werken en met dat pokkeweer had ik niet bijzonder veel zin 2 keer hetzelfde rondje te lopen.
Omdat het de band versterkt om als roedel te lopen dacht ik dat het misschien wel positief kon werken...
Dus niet piekeren of onzeker zijn, maar doen; en lang voordat er andere mensen op straat waren ben ik met allebei de hondjes tegelijk uit geweest.

Charlie voorop aan de flex, druk bezig met vuilnis en iedere spriet markeren en het sulletje er vol aanbidding aan de voet achteraan om aan haar plasjes te snuffelen.
Hij heeft enorm snel opgepikt dat hij bij iedere oversteek moest zitten en een paar keer deden ze dat zowaar samen uit zichzelf :eek:

Charlie heeft zich keurig gedragen, zelfs nauwelijks gereageerd op passerende honden aan de overkant, niet gemopperd en niet getrokken. Volgens mij heeft zijn kalme uitstraling effect op mij en geef ik dat aan haar door. Het mannetje voelt zich met Charlie naast zich heel stoer en piepte niet eens naar andere honden in het voorbijgaan.

:E: Dit gaat al heel erg de goede kant op!!!

Re: Trots op de hondjes en een beetje op mezelf :D

Geplaatst: 13 jan 2011 08:18
door S@ndr@
klinkt super, hopelijk gaat het zo door :E:

Re: Trots op de hondjes en een beetje op mezelf :D

Geplaatst: 13 jan 2011 20:47
door asja
Zijn kalme uitstraling is heel fijn inderdaad :I:

Dat hij niet piepte is nieuw voor mij, heeft ie altijd gedaan ook met sil erbij.. nou ja, juist met sil erbij.
Sil begint ook te veranderen, veel meer gericht op ons en luistert ook veel beter.

Het is volgens mij een goeie beslissing geweest :ok:

Re: Trots op de hondjes en een beetje op mezelf :D

Geplaatst: 14 jan 2011 17:34
door Gittje
dagmar88 schreef: :E: Dit gaat al heel erg de goede kant op!!!
Om eerlijk te zijn, had ik niet anders verwacht :D

Veel kans dat de kennismaking met de katten ook vlot zal verlopen ...

Re: Trots op de hondjes en een beetje op mezelf :D

Geplaatst: 14 jan 2011 17:53
door dagmar88
Gittje schreef:
dagmar88 schreef: :E: Dit gaat al heel erg de goede kant op!!!
Om eerlijk te zijn, had ik niet anders verwacht :D

Veel kans dat de kennismaking met de katten ook vlot zal verlopen ...
:wink: hehe, hij heeft gisteren aan Ramsesje op de arm gesnuffeld en de twee andere poezels in de gang zien staan...
Ik kon niet direct agressie ontdekken en vond het wel even belangrijk dat de katten beseffen dat er een hond is; dan zijn ze wat meer op hun hoede mocht er eens iets mis gaan met gescheiden houden.
Hij weet dus ook de poezen er zijn en wordt er behoorlijk wild en onstuimig van :tongue:

Vandaag heb ik een bench voor hem besteld en daar gaat hij in terwijl de katten rondlopen. Lijkt mij de minst confronterende manier om ze aan elkaar te laten wennen.

Re: Trots op de hondjes en een beetje op mezelf :D

Geplaatst: 14 jan 2011 18:09
door _Leonie
Goed zeg! Je mag jezelf een pluim geven! :ok:

Re: Trots op de hondjes en een beetje op mezelf :D

Geplaatst: 14 jan 2011 18:13
door renee-uk
fijn dagmar dat het zo goed gaat :ok: