storm die doet het verrassend genoeg heel goed op farmfood.. terwijl ik van hem juist dacht dat ie geen rundvlees kon verdragen..
ik ben nu 1,5 weken bezig met het mengen van farmfood en de andere brokken..
het pension waar ik storm en roxy altijd breng die verkocht het.. en hij heeft het me aanbevolen juist omdat storm
zo gevoelig is voor andere brokken... en inderdaad hij heeft hier absoluut geen last mee.. mooie stevige donkere drol
en geen scheten...(op een verdwaalde af en toe na
maar nu roxy.. ze doet het overdag heel goed.. poept minder als voorheen ook mooie stevige donkere drol..
maar nu heb ik een beetje het idee dat het langer duurt het te verteren... want overdag poept ze maar weinig ik laat haar de laatste keer om 23.30 uit.
maar nachts... vind ik nu af en toe een drol en best een grote eigenlijk voor zon klein hondje...
kan het zijn dat ze de farmfood niet verdraagd of dat ze de farmfood samen met de andere brok niet verdraagd.. (het is niet heel vast maar ook niet heel dun)




