Pagina 1 van 1

voetzooltje helemaal open

Geplaatst: 23 nov 2010 18:49
door Beau2001
Onze hond heeft zijn voetzooltje helemaal open (ca 1,5cm) en ook de andere kussentjes zijn vuurrood en hij loopt behoorlijk kreupel.
Inmiddels de dierenarts gebeld en het advies gekregen om een paar keer per dag in soda te zetten maar hij likt er telkens aan. Een sok is geen optie omdat hij door zijn vele knieoperaties niet zo handig is en het gevaar dat hij onderuit gaat wel erg groot is. Daarnaast duurt het nog geen tien minuten voordat hij zichzelf ontdaan heeft van de sok. Wie heeft er tips voor een snelle genezing??

Hij krijgt wel pijnstillers.

Re: voetzooltje helemaal open

Geplaatst: 23 nov 2010 18:52
door Budkes
http://www.hondenforum.nl/plaza/medisch ... 00968.html" onclick="window.open(this.href);return false;


:wink:

Re: voetzooltje helemaal open

Geplaatst: 23 nov 2010 20:51
door jessica74
je hebt ook schoentjes voor de hond bij de da zijn die zo stuk en glad aan de onderlant, maar ik had ze bij een dierenwinkel gekocht zitten perfect en hebben echt een rubberen zool.

als die van mij een wondje heeft doe ik ze altijd aan met lopen zodat het niet vies wordt.