Pagina 1 van 1

wintertijd

Geplaatst: 01 nov 2010 19:12
door AnneMarie
Maar niet voor Bo... die stond vanmorgen om 6 uur al te piepen, ben ik zot eigenlijk, in mijn huispakkie een blokkie om met hem gegaan.
Hij had nl ook een flink bot gegeten en ik dacht dat ie aan de dunne was, vind het dan wel mooi dat ie dat niet op eigen terrein wil doen, hij liep terug naar binnen naar de deur.

Daarna dacht ik, oja zomertijd wintertijd, de hond snapt dat toch ook niet. Hij heeft dan ook om 16 uur gegeten. Rek ik het langzaam op :ok: :roll:

Re: wintertijd

Geplaatst: 01 nov 2010 19:14
door Pemba
Mijn honden stonden gisteren al erg vroeg klaar om te eten. Vandaag hadden ze gelukkig nergens meer last van.

Re: wintertijd

Geplaatst: 01 nov 2010 19:17
door Moos
Ik heb ze hier, godzijdank, niet op zo'n strak schema dat ze daar last van hebben :N:
Dat is ook wel bewust gedaan overigens, omdat ik gewoon niet altijd op dezelfde tijden ga slapen/op sta/thuis ben. Ze krijgen hier dus bijvoorbeeld altijd eten na de eerste ronde, en na het laatste rondje. Maar dat kan dus om 6 uur en om 18 uur zijn. Of om 11 uur en om 23 uur. En alles daartussenin.

Re: wintertijd

Geplaatst: 01 nov 2010 21:52
door Ink
Ben ook niet zo van de strakke schema's, dus volgens mij heeft Loekie er niks van gemerkt. Ik heb hem in elk geval niet anders zien doen dan anders, heb zelf volgens mij meer last van de overgang naar de wintertijd gehad dan hij! :wink:

Re: wintertijd

Geplaatst: 01 nov 2010 22:12
door Flevo Bordertje
Ook aan Boyke heb ik niets gemerkt. Hij heeft geen strak schema voor het eten of uitgaan, soms eet hij 's ochtends om 8 uur al en andere keren pas om 10 uur. Hij is lekker flexibel :wink:

Re: wintertijd

Geplaatst: 01 nov 2010 23:57
door Yai
Moos schreef:Ik heb ze hier, godzijdank, niet op zo'n strak schema dat ze daar last van hebben :N:
Dat is ook wel bewust gedaan overigens, omdat ik gewoon niet altijd op dezelfde tijden ga slapen/op sta/thuis ben. Ze krijgen hier dus bijvoorbeeld altijd eten na de eerste ronde, en na het laatste rondje. Maar dat kan dus om 6 uur en om 18 uur zijn. Of om 11 uur en om 23 uur. En alles daartussenin.
Precies hetzelfde hier. Boris heeft niet zo'n strak schema en merkt volgens mij helemaal niks van de wintertijd.

Of misschien dat hij net wat eerder op de avond zich oprolt in zijn mand. Zo van, we gaan nu toch slapen? Terwijl we dan nog niet het laatste rondje gedaan hebben.

Re: wintertijd

Geplaatst: 02 nov 2010 08:19
door AnneMarie
Mijn hond heeft ook niet zo'n strak schema hoor, en ik ook niet!

Ik denk dat het een samenloop was, hij moest nodig! Had een bot gehad en dat zal wel de oorzaak geweest zijn.

Ik vind het wel handig een flexibele hond.

Re: wintertijd

Geplaatst: 02 nov 2010 08:31
door wendy71
Eten geef ik nooit op eenzelfde tijd, dat wisselt erg.
Nergens last van hier dus. :D