Pagina 1 van 1
Darf
Geplaatst: 27 aug 2010 16:43
door AnneMarie
Hier iemand die DARF laat samenstellen?
http://www.darf.info/html/page1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Hoe bevalt dat en wat kost zoiets?
Re: Darf
Geplaatst: 27 aug 2010 16:47
door M@scha
barf, nrv, kvv, barf ik denk dat ik gek word :N:

Re: Darf
Geplaatst: 27 aug 2010 16:54
door dogo4ever
Ik heb het getest nav een vriendin die het wilde gaan geven omdat ze het liefst biologisch voert. Ik vind het wel handig om te weten welke kvv de honden eventueel kunnen krijgen als we weg zijn dus ik had wat van haar over genomen. Maar ik vind het niks. Het schijnt dat de samenstelling van de groente wisselt aan de hand van wat hij kan krijgen. De partij die ik had vond ik erg naar groente ruiken en heel erg nat. De honden hadden een paar uur nadat ze het hadden gegeten weer de scheurhonger. Ik hoorde de buiken rommelen (ik werd er ook 's nachts wakker van omdat de hond die op bed ligt ook erg begon te knorren in de buik en zat te speekselen en toen ben ik ook de andere honden gaan checken). Kan komen omdat ze normaal nrv krijgen maar als ik ze bijv. carnibest geef of wat dan ook, hebben ze het niet. En omdat ze er allemaal (toen nog 4 en 2 verschillende rassen) last van hadden ben ik er klaar mee. Mijn vriendin overigens ook na een paar weken. Ze vond de hond er toch niet erg lekker er op gaan. Maar ook dat is natuurlijk weer per hond afhankelijk.
Re: Darf
Geplaatst: 27 aug 2010 17:03
door AnneMarie
Dank voor je reactie...
Het is wel wat, vers voeren is nog het handigst en compleetst via energique duck etc denk ik.
Ik zoek nu een combi met goed voer. Orijen Senior bijvoorbeeld maar dat kost wel weer aardig wat..
Re: Darf
Geplaatst: 27 aug 2010 18:08
door sheena
Ik betaalde laatst 3,95 per 500 gram.
De kleinste at het niet.
Marianne
Re: Darf
Geplaatst: 28 aug 2010 10:11
door Annemarie1961
Ik geef ook Darf en het bevalt mij en de honden prima. Het zit verpakt in dozen van 5 kg en kost me 14.75 per doos. Bij afname van 50 kg wordt het nog iets goedkoper, hoeveel weet ik ff niet.
Ze eten er goed en graag van. de bakken gaan schoon leeg. Er wordt nog altijd even gecontroleerd of er misschien iets in andermans bak is blijven zitten, maar helaas.
gr.
Re: Darf
Geplaatst: 28 aug 2010 10:12
door Annemarie1961
sheena schreef:Ik betaalde laatst 3,95 per 500 gram.
De kleinste at het niet.
Marianne
Vind ik erg duur, klopt dat wel? Ik betaal 2.95 per kilo.
Re: Darf
Geplaatst: 28 aug 2010 11:38
door AnneMarie
Mooi lijkt me goed als je niet echt wil barfen maar wel goed wil voeren!
Ik zal eens informeren naar de prijs en de vriezer legen

Re: Darf
Geplaatst: 28 aug 2010 11:54
door Meike
Ik heb ook een aantal kilo's gekocht (voor 2,99 per kilo) en ben tevreden. Ik geef het één of twee keer per week, naast het Barfen. De eerste week heeft ze elke dag Darf gehad, één maaltijd per dag en dat ging prima. Ze vindt het lekker en de ontlasting is lekker weinig en compact. Er zit wel wat weinig spiervlees in, dus ik zou het denk ik niet als enige voer geven. Dat de groenten afwisselen (als dat zo zou zijn), is toch geen probleem?
Dat het biologisch is vind ik ook een heel groot pluspunt. En voor biologisch is het erg betaalbaar.
Re: Darf
Geplaatst: 28 aug 2010 12:08
door Eline*
Ik voer het aan Kiki en ik ben er zeer tevreden over. Ik vind dat ze het er beter op doet dan op de carnibest. Ik betaal voor 5 kilo 15 euro en ik vind het prettig dat de plakken ongeveer 250 gram zijn want dat is voor Kiki 1 plak per dag zonder verder gedoe.
Ik ben er ieder geval erg tevreden over! Ik herken er tenminste vlees, bot en groenten in.
Re: Darf
Geplaatst: 29 aug 2010 16:27
door dogo4ever
Meike schreef:Ik heb ook een aantal kilo's gekocht (voor 2,99 per kilo) en ben tevreden. Ik geef het één of twee keer per week, naast het Barfen. De eerste week heeft ze elke dag Darf gehad, één maaltijd per dag en dat ging prima. Ze vindt het lekker en de ontlasting is lekker weinig en compact. Er zit wel wat weinig spiervlees in, dus ik zou het denk ik niet als enige voer geven. Dat de groenten afwisselen (als dat zo zou zijn), is toch geen probleem?
Dat het biologisch is vind ik ook een heel groot pluspunt. En voor biologisch is het erg betaalbaar.
Mijn vriendin is bij hem langs gegaan en heeft hem de hemd van het lijf gevraagd. En dus ook over de groente. Het is afhankelijk van wat hij kan krijgen wat er voor groentes in zit. En dat geldt ook in mindere mate voor het vlees. Hij heeft bepaalde basis ingredienten om tot het complete verhaal te komen maar als hij voor een goede prijs een ander soort biologisch vlees kan krijgen, gebruikt hij dat ook. Op zich niks mis mee maar dan vind ik het wel iets voor honden waarvan je weet dat ze niet allergisch zijn voor het een of ander.