Mijn oom en tante zijn 14 augustus 40 jaar getrouwd. Ze hadden de uitnodigingen daarvoor al in maart verstuurd, dus had ik meteen een oppas geregeld.
Dat is nog niet zo simpel want ik ben nogal een pietlut op dat gebied.
Of nou ja, Anouk eigenlijk meer, die is niet zo makkelijk. Met haar angstagressie, ze is ook nogal snel zenuwachtig in vreemde omgevingen enzo.
Had 1 adres waar ik haar naartoe wilde brengen, dus had die persoon gebeld. Ze had die dag niks dus ze wilde wel oppassen, haar man had ook vakantie. Zij kent ook Anouk haar nukken.
Anouk en Yoda kunnen goed met haar andere 2 honden opschieten, die laat ik ook geregeld voor haar uit.
Dus mooi geregeld dacht ik zo.
Belde ze gister, ze wilde toch niet meer oppassen. Zonder echte reden. En het stomme is, mijn moeder en ik hadden de hele tijd los van elkaar al het gevoel dat ze zou gaan afzeggen.
Altijd fijn, mensen waar je op kunt rekenen






