Pagina 1 van 1

Zorgen

Geplaatst: 27 jul 2010 11:56
door Liet
Lars heeft nog steeds slijm bij zijn ontlasting, de ene keer veel, dan weer een beetje. Diarree is het niet, wel is het minder stevig dan normaal. Hij moet ook veel vaker dan normaal. Vannacht moest ik er zelfs uit om 3:30, omdat hij zo nodig moest en vanochtend om 7:30 weer. Vandaag ga ik naar de da bij Scooby, in eerste instantie zou ik voor een inenting gaan, maar zit nu te twijfelen of ik die vaccinatie überhaupt wel moet laten geven. Probleem is dat ik overmorgen met hem naar Nederland ga. We rijden het in twee dagen en ik rij het samen met mijn vader, die komt morgen met het vliegtuig. Ten eerste weet ik dus niet of hij die vaccinatie dan misschien wel nodig heeft, mochten ze controleren op de grens, en ten tweede zie ik op tegen die hele reis als hij toch niet helemaal lekker is. Moet wel zeggen dat hij verder wel gewoon actief en vrolijk is en behalve dat het voor hem ook rot is als hij ineens zo nodig moet, je verder niet veel aan hem merkt.
Ik hoop maar dat het bezoek aan de da iets oplevert. Misschien is het een parasiet (Giardia?) en goed te verhelpen met een ontwormingskuur. Maar maak me zorgen en zie erg tegen de reis naar Nederland op, vraag me bijna af of ik wel moet gaan met hem, maar heb niet zo veel keus, dat is ook het probleem.

Re: Zorgen

Geplaatst: 27 jul 2010 12:02
door Jaap*
Ik zou de entingen in combinatie met eventuele medicatie af laten hangen van de da en me geen zorgen maken over grenscontroles. En dan zag ik in nederland wel eens weer hoe en wat.
Hij moet er wel regelmatig even uit natuurlijk :wink:

Re: Zorgen

Geplaatst: 27 jul 2010 12:11
door Liet
Jaap* schreef:Ik zou de entingen in combinatie met eventuele medicatie af laten hangen van de da en me geen zorgen maken over grenscontroles. En dan zag ik in nederland wel eens weer hoe en wat.
Hij moet er wel regelmatig even uit natuurlijk :wink:
Bedankt voor je snelle reactie Jaap. Heb wel het idee dat er sinds gister meer slijm bij die ontlasting zit, maar ook niet elke keer. Hoop dat het niet nog erger wordt.
Ja, we zullen sowieso vaak genoeg stoppen voor hem. Hoop dat de reis niet te stressvol voor hem zal zijn.