Pagina 1 van 1

Wanneer mocht jullie hond weer alles?

Geplaatst: 22 jun 2010 15:21
door Dayne
Dayne is 11 maart geopereerd aan patella luxatie, dus we zijn nu ruim 3 maanden verder.
Maandag weer controle....hoop echt dat hij weer meer mag.
Hoe lang heeft het bij jullie geduurd voor je hond weer alles mocht en dan bedoel ik dus ook rennen en ravotten met andere honden.
Wie heeft hier ervaringen mee?

Re: Wanneer mocht jullie hond weer alles?

Geplaatst: 22 jun 2010 16:58
door crutz
Hangt ook vd hond af

hier gelukkig geen ervaringen met dat soort operaties, maat wel gebroken voorteen, op en top sporthond, volop in het programma, 8 wk rust, 4 wk opbouw

bijna verbrijzelde achterpoot, sporthond, maar herstellende van een nest, pups 12 wk op dat moment, 9 wk pennen, daarna rustig opbouwen, heeft ook wel 9 wk geduurd.

Geamputeerde voorteen, niet buitenste, gevolg van knokpartij, 10 mnd oud, initieel 14 dgn, maar ivm ontsteken en loslatende hechtingen bijna 4 wk.

Bovenste 2 waren trouwens sportongelukjes.

Re: Wanneer mocht jullie hond weer alles?

Geplaatst: 22 jun 2010 17:04
door Dayne
Hangt idd ook wel van de hond af, hoe het herstel verloopt.
Ik hoor 3 maanden maar ook wel een half jaar.

Re: Wanneer mocht jullie hond weer alles?

Geplaatst: 23 jun 2010 10:54
door schelsey
Heb alleen ervaring met kruisbanden, ik liet schelsey pas echt terug alles doen na een maand of 4 a 5, voor alle zekerheid

sonja

Re: Wanneer mocht jullie hond weer alles?

Geplaatst: 23 jun 2010 12:57
door Mit
Ik heb een half jaar gewacht voor ze weer "ongecontroleerd" mocht ravotten. Nu deed ze dat al niet veel dus dat scheelde wel. Helaas is het bij haar alsnog niet helemaal gelukt alles vast te zetten maarja.

Re: Wanneer mocht jullie hond weer alles?

Geplaatst: 23 jun 2010 22:52
door Dayne
Is haar knietje nog niet goed dan?
Dayne loopt ook nog niet zuiver, volgens de arts is het ook een kwestie van het aansterken van de spieren.
Zit natuurlijk ook wel wat in, hij heeft ook al maanden niet erg veel beweging gehad.
Misschien blijf je het ook altijd wel wat zien, maar als hij verder geen pijn heeft en lekker kan rennen heb ik er vrede mee.