Pagina 1 van 1

Leuke ontmoeting

Geplaatst: 17 jun 2010 16:26
door marian*
Al heel lang komen we in het bos een meneer tegen met zijn hond Jorre.
Jorre is een Friese Stabij volgens de meneer maar volgens mij is het een Stabijna.Maar goed,doet er niet toe.
Vorig jaar heeft Jorre 2 x een flinke aanval van het vestibulair syndroom gehad of in elk iets dergelijks.
Honden kunnen daar goed overheen komen zoals jullie weten,maar toen ik hem voor het laatst sprak had hij net de avond ervoor de 2e tik gehad en de baas zag het eigenlijk niet meer zo zitten met hem.
Kort daarvoor was zijn vrouw plotseling overleden,dus de tik die Jorre kreeg kwam hard aan.
Tegelijk diende zich het probleem aan dat Jorre de trap niet meer op kon terwijl hij altijd op de slaapkamer sliep.
Enfin,ik heb hem moed ingesproken en hem verteld dat hij Jorre 's avonds veel steun zou kunnen geven door hem met behulp van een tuig de trap op zou kunnen helpen.
Daarna heb ik hem niet meer gezien en ik dacht eigenlijk dat Jorre dood was.
Maar niks dus!Jorre is er heel goed bovenop gekomen (op een ietwat scheve kop en af en toe onzeker lopen na) en wordt elke avond met een zelf gefabriceerd tuig de trap op geholpen!
Meneer dankte me nog hartelijk voor de tip en ziet het weer helemaal zitten met hem!

Re: Leuke ontmoeting

Geplaatst: 17 jun 2010 16:33
door laura b
Wat fijn dat hij het weer ziet zitten met zijn hond. En het is natuurlijk ook een goede tip van jou

Re: Leuke ontmoeting

Geplaatst: 17 jun 2010 16:42
door EstherK
Wat leuk :ok: zo hebben die twee nu steun aan elkaar.

Re: Leuke ontmoeting

Geplaatst: 17 jun 2010 16:47
door marian*
Ja,vorig jaar zag hij het niet meer zitten met hem hoor.
Eerst zijn vrouw plotseling kwijt en dan kort daarna de hond.....