Pagina 1 van 1
Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken DA geweest
Geplaatst: 31 mei 2010 14:39
door nathalie
Pasha is net in het bos tegen een boom geklapt, terwijl ze achter een konijn aanzat. Normaal is ze heel kleinzerig en jankt ze snel, maar nu schudde ze een keer en rende weer verder.
Toen ik haar riep zag ik dat ze wat liep te tongelen. Een wondje onder haar neus. Ach. Dat kan gebeuren natuurlijk.
Ik was weer gerust. Tot ik haar een snoepje wilde geven en zag dat er bloed uit haar tandjes kwam.
Ik heb net de (nieuwe voor ons) DA gebeld en ik moet langskomen om kwart over vier. Waarschijnlijk moeten ze eruit, omdat ze best ver afgebroken zijn. Het gaat om twee voortandjes.
Maar nu, dit is voor ons een nieuwe DA en ik weet niet hoe hij over vers voer denkt. Kan ze dit na de waarschijnlijke operatie gewoon eten? In verband met de bacterien? Ik denk zelf van wel, maar weet het niet zeker...
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 14:40
door sjaak-k
Ik denk dat ze op straat meer bacteriƫn ophaalt dan uit vers vlees toch?
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 14:43
door Rami
Ik denk wel dat ze gewoon vers kan eten hoor.
Maar wat een klap moet dat zijn geweest joh!

Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 14:52
door nathalie
Ja, dat was een flinke klap. Ik schrok er echt van. Heb een keer een hond dood neer zien vallen door een klap tegen een boom.
Ik kijk wel even wat hij zegt. Ben nog nooit bij die man geweest. Hoor er goede en slechte verhalen over, maar dat heb je bij elke DA natuurlijk..
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 14:55
door Suuz!
eek, arme pasha! Lune is ook een keer tegen iets aan gerend van hout (dwarsligger) en dat maakte ook een behoorlijke klapper, maar gelukkig mankeerde ze verder niks.
Hopelijk valt de schade mee!
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 15:39
door Daisy@
Ah, vervelend zeg!

Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 15:54
door chrico
Ojee. Die bomen ook

staan altijd in de weg.
Hopelijk valt de schade mee en over het eten zou ik mij niet druk maken, gewoon voeren zoals je gewend bent et doen
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 15:57
door sjaak-k
Ik vindt die dennenbomen zo "eng" met al die afgebroken korte takjes aan de onderkant, moet er niet aan denken dat ze er een keer tegenaan rennen of vallen :N:
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 16:16
door Caro.
Aiii wat een klap
Maar om je vraag te beantwoorden: ja, ze kan daarna gewoon vers vlees krijgen en ze hebben eigenlijk geen enkele moeite met eten.
Bij mijn hond waren 2 flinke kiezen getrokken 2 jaar geleden, en die at een paar uur later alweer met smaak (gewoon vers vlees dus ook).
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 16:23
door nathalie
Bedankt voor de antwoorden.
We zijn alweer terug. Er waren drie tandjes afgebroken, eentje had ik nog niet eens gezien

Ze kunnen blijven zitten totdat ze er last van gaat krijgen. Dan kan goed volgende week zijn of nooit.. Wel heeft ze ab meegekregen voor 6 dagen. Bij nadere inspectie zaten er toch nog wel wat meer wondjes in en rond haar bekje.
Ben wel supertrots op haar! Ze is al jaren niet meer bij een da geweest. Vroeger was het altijd een regelrechte ramp, en nu liet ze het mooi gebeuren. Wel een beetje trillen, maar meer niet. Kan natuurlijk ook zijn omdat het nieuw was.
Re: Tegen een boom geklapt- tandjes afgebroken
Geplaatst: 31 mei 2010 16:26
door mwillow
Zielig zeg. Dat moet een flinke klap geweest zijn. Hopelijk herstelt ze zonder problemen.