Pagina 1 van 1
Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 19:00
door laura86
Arme Kaya. Ik dacht net een lekker lange wandeling in de uiterwaarden te gaan maken. Omdat Bo bij mensen bleef hangen gooi ik een balletje weg om hem mee te krijgen. Maar Kaya dacht die wel even uit de lucht te kunnen pakken.
Hij kwam dus verkeerd neer en ik hoorde een flinke kraaaaak
Hij begon te krijsen en zijn rechterachterpootjes stond heel raar. Gelukkig kon ik hem vrij snel kalmeren. Erik gebeld en die kon ons komen ophalen met de auto. Wat ben ik toch blij dat ik zo'n sterke vriend heb want het was nog een aardig stuk terug lopen met 24 kilo op de arm.
Een uur later konden we terecht bij de dienstdoende dierenarts en er zijn een paar foto's gemaakt. Er was niet duidelijk te zien dat er iets gebroken was, misschien een haarscheurtje, maar voor de zekerheid moeten we over tien dagen nog een keer foto's laten maken. Waarschijnlijk zijn zijn enkelbanden gescheurd, het schijnt dat dit ook behoorlijk kan kraken.
Dus nu zit Kaya in het verband en moet hij rust houden. Vandaag zal dat nog wel lukken maar ik denk dat hij aan het eind van de week het behang van de muren zal trekken
Bo is gelukkig wel extra lief voor hem. Kaya's oren zijn flink gesopt en ze liggen de hele tijd naast elkaar. Maar hij is toch ook wel heel erg zielig vandaag...
En hij was zo braaf bij de dierenarts, mijn kleine stoere ventje!
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 19:04
door 29996D

Beterschap voor Kaya!
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 19:09
door S@ndr@
oeps dat is wel heel ongelukkig zo, heel veel beterschap

Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 19:34
door g.vercoelen
beterschap voor kaya dat ze maar weer vlug kan rennen
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 19:35
door Marina
Ahhhh wat sneu. Wel mooie foto's moet ik zeggen. Op die onderste foto kun je echt zeggen dat hij denkt kijk nou mijn poot zielig ben ik he
heel veel beterschap
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 19:36
door Rosita Compagner
He jakkie! Moet dat verband er 10 dagen om blijven?
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 19:47
door laura86
Rosita Compagner schreef:He jakkie! Moet dat verband er 10 dagen om blijven?
Ja, volgens mij wel langer ook
Ik zal eens met Bo overleggen wat hij van Obedience denkt

Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 21:46
door *Charlotte
Ah, wat vervelend! Beterschap voor Kaya, hoop dat je die dagen goed doorkomt...
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 22:01
door *Anita*
oei die is serieus verkeerd terecht gekomen
Beterschap met hem
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 22:03
door cybert2
Poeh, sterkte met het pootje! Zal moeilijk zijn zo'n actieve hond rustig te houden :N:
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 22:34
door spijkerhond
Wat sneu voor Kaya, hopelijk valt het nog een beetje mee! Beterschap en succes met de revalidatie.
Re: Zere poot
Geplaatst: 05 mei 2010 22:46
door *Esther
Wat naar! Zeker omdat je dat gekraak hoorde, brrrr.....
Ik hoop dat hij snel zal herstellen!!
Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 09:34
door Sita
Beterschap voor je ventje! Arme mannetje, rust houden, dat hoort toch niet bij een jonge hond. Sterkte de komende periode.
Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 11:24
door laura86
Rust houden gaat nu gelukkig nog, ik denk dat het hem nog redelijk zeer doet allemaal ondanks de pijnstillers. Maar als hij zelf denkt dat het weer goed gaat zal het wel een drama worden
We hebben nina ottoson en andere spelletjes liggen dus voorlopig hoop ik hem daarmee zoet te kunnen houden

Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 11:54
door JML
Beterschap voor de patient!
Akelig als je daar dan staat met je honden, ode aan de hulptroepen!
Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 13:29
door Sanne&Bo
Ach wat sneu zeg!
Heel veel beterschap.

Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 13:49
door laura86
JML schreef:Beterschap voor de patient!
Akelig als je daar dan staat met je honden, ode aan de hulptroepen!
Nou inderdaad. Ik had echt een probleem gehad zonder mobiel. Het is op een normaal tempo zeker een half uur terug lopen, laat staan als ik die hond had moeten dragen :N:
Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 13:57
door tibetaantje
beterschap......zo zielig. brrrrr
Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 16:15
door Sepp
Au au au arme Kaya!
Ik zou zelf toch direct naar een echte specialist gaan ipv dierenarts...diagnose van trauma is cruciaal in de eerste dagen..zeker als ik op een afstandje zo volg hoe lekker intensief jij bezig wilt zijn met je honden (sporten e.d.)
Sterkre met de patient.
Groetjes
Nanda
Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 17:32
door Machie
Wat een pech zeg!
Arme Kaya!
Hopelijk blijft hij zelf ook een beetje rustig...
Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 18:04
door *tweety*
Ah wat sneu, en kijk hem dat kijken op die laatste foto naar zijn pootje.
Voelt hij zich nu niet zielig
Beterschap voor je ventje

Re: Zere poot
Geplaatst: 06 mei 2010 21:46
door laura86
Dank jullie voor de beterschapswensen.
Kaya vind dat hij weer beter is, dus ik denk dat de zware klus van het rustig houden nu gaat beginnen

Re: Zere poot
Geplaatst: 07 mei 2010 15:16
door senna03
Ach wat sneu..arme Kaya, en arme jij, ik hoop dat je hem rustig kunt houden, veel sterkte en succes!