Pagina 1 van 3
Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 11:44
door Maxine
Misschien zijn grote puppy-oogjes? Of dat lieve kleine vlekje op zijn borst? Of het gesnurk dat je 's nachts wakker houd?
Wat het ook is, vertel het hier! Wat vind het het schattigste aan jouw hond?
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 11:55
door Chicoahua
zijn mooie uitstekende ondergebit en het slaan met zn pootjes...
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 12:54
door Spike & Mickey
Het grappigste aan Mickey is dat ze als ik iets tegen haar aan het vertellen is, dat ze dan ook echt lijkt te luisteren.
Ze houdt haar koppie dan van links naar rechts scheef en dat is zo grappig om te zien

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 12:56
door 29996D
Dat hij communiceert met zijn oortjes

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 12:57
door tekkel
Dat ze knort als een spinnende poes als ze het naar haar zin heeft. Dan houden we samen knor-gesprekken

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 12:58
door Ink
De manier waarop ie kan kijken als ie wil spelen; mega grote bruine ogen, koppie scheef en maar kwispelen. Dan smelt ik echt helemaal weg!

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 12:59
door Moos
Saar is gewoon schattig

Ik vind dat altijd het meest vertederende aan haar, ze straalt eigenlijk de hele dag schattigheid uit.
Bij Vera vind ik het altijd erg vertederend als ze speciaal even bij mij komt lopen/zitten/liggen en me dan aankijkt van "wij horen bij elkaar he?'.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 12:59
door renee-uk
ik vind ze lief, ik vind ze mooi en ik ben stapelgek op ze, maar schattig kan ik ze geen van beide vinden

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 13:00
door Gollum
De manier waarop ze bescherming/ veiligheid/ geborgenheid bij me zoekt door tussen mijn benen te gaan staan, of als ik zit door in me te gaan zitten
En Gollums verzorgende kant, als we op de bank zitten 'pakt' ze soms mijn hand met haar poten en dan krijg ik een uitgebreide sopbeurt

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 13:02
door Emma
Buster om zijn wat arrogante kop,ha,ha. een lekker koppie heeft ie, een snuitje om te zoenen

en het levensgenieter wat hij is
Luca om haar lieve snoetje, het meteen komen als je iets liefs zegt, en ze wil echt graag bij je zijn,baasgericht hondje, en wanneer je een tennisbal hebt komt meteen haar terrierbloed om de hoek kijken.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 13:49
door Zoek stok!
Bram als hij met z'n pootje naar me hengelt. En Izzie als ze met me praat met allerlei geluidjes.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 13:52
door doggy
Diezel kan zo leuk haar onderlip optrekken als ze wacht op de bal.
Beike kan zo leuk luisteren als ik tegen hem praat, dan gaat z'n koppie alle kanten op.
Maar er zijn zoveel leuke dingen aan ze.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 13:55
door freskin
De oogjes, en als Kelan wil spelen gooit hij zijn kop omhoog en maakt een klein sprongetje....

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 13:58
door Marjoleine
Fien IS schattig.
En zo gek als een deur, maar dat vroeg je niet.
En zoals Orpa haar neus met twee voorpootjes vasthoudt als ze zich uitrekt is ook buitengewoon schattig.
En zoals Willemijn als ze moe is tegen Rinne Roos gaat aanliggen, dat is erg vertederend.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:04
door Tiny
Aan Beau is alles schattig, het dicht bij je willen zijn, altijd begrijpen wat ik bedoel, samen dicht tegen elkaar aan de nacht doorbrengen, dus gewoon het hele hondje
Jeda is in haar doen en laten zo schattig, zelfs als het loeder gedrag is

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:05
door alm@
renee-uk schreef:ik vind ze lief, ik vind ze mooi en ik ben stapelgek op ze, maar schattig kan ik ze geen van beide vinden

Idem hier

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:08
door Fin
Vanochtend liep Durga ineens met iets in haar bek te sjouwen op ons aanlijnrondje door de buurt. Mooi lang staartje stak uit de ene kant van haar bek, wat snorharen aan de andere kant. Had ze weer eens een dood beestje gevonden, dit keer een muis. Ze is dan echt zo'n miniroofdiertje als ze zo loopt te paraderen, het zal wel raar zijn om dat schattig te vinden maar ik vind het dus schattig.
Toen ze nog een pup was, lukte het haar een keer om een vlieg te vangen. Liep ze ook zo

te paraderen met die vlieg in haar bek. Schitterend.
Chris is alleen schattig als hij slaapt. Aidan kan een guitige bek trekken maar ook hij is een grote lomperik dus schattig is niet het eerste wat er bij mij opkomt als ik aan de heren dobers denk.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:08
door bouvierpoedel
Kom nu tot de ontdekking dat ik het woord schattig nooit gebruik.
En dus ook iets niet als schattig typeer.
Kan wel vertederend raken van mijn honden.
Bv Toos mijn witte poedel als zij naast je ziet en een poot op je arm legt.
Dan als je haar aankijkt ze haar bek en lippen in een grijns trekt en haar ogen tot speetjes.
Of ze wil zeggen ik ook van jou.
Zit gewoon uit mijn nek te lullen nu.
Maar daar lijkt het op.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:11
door Sonnie1983
Ivan is gewoon een en al schattig (behalve op training hihi)
Als je bekende woorden/commando's zegt houd hij zijn koppie scheef. Hij kan je zo heerlijk sullig aan kijken. Hij kan heerlijk bij je komen liggen etc.
Diego kan soms van die grote pup ogen op zetten en wil dan niks anders dan spelen. En hij doet zo lief tutten (ook al is hij nu al 2)
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:16
door Supernova
Ik vind Kenzo op zijn allerschattigst als hij heel slaperig is en met zijn pootjes in zijn ogen wrijft

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:29
door Geer
Gewoon, haar droppigheid. Sophie is ontzettend droppig. Nu Ted er niet meer is mag ze op mijn werk (boerderie) wat los buiten rondscharrelen. Met Ted kon dat nooit, want Ted at kippen. Sophie kwam de eerste dag trots na 10 minuten het kantoor ingetrippeld...met 5 kippen achter d'r aan

En dat terwijl ze nog nooit een kip in 't wild had ontmoet.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:33
door Marion.
Mieppie is alleen maar schattig, in alles. Haar oogopslag, haar geluidjes als ze blij is, de manier waarop ze (voorspelbaar) bij je komt om gekroeld te worden, zoals ze vastgeplakt zit aan Saar als we gaan wandelen.... gewoon in alles.
Saar vind ik erg schattig als ze met Deutsche Grundlichkeit aan een ieniemienie stokje ligt te klagen. Met haar heerlijke rimpelkop (in Marjolein's taal: haar hoofd is verre van droog

)
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:34
door Jacksel
Jamey kan van die puppyoogjes opzetten en dan haar oortjes naar voren flappen, en je dan aankijken... smelttt

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:36
door duitse herder
Noah houdt haar koppie schuin als je tegen haar praat

Owja en haar oortje natuurlijk, dat maakt het plaatje compleet
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 14:41
door Frederiek
Z'n kop als hij lekker heeft lopen rauzen, door prutsloten heeft gemodderd, balletjes heeft gehaald en dan helemaal tevreden met een brede glimlach naar je opkijkt

. Die totaal voldane blik, daar smelt ik van. Zoals in m'n avatar, toen was 't nog een pupje, maar die blik is nog hetzelfde.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 15:02
door Saschesfloor
Sacha kan me echt aankijken alsof ze zeggen wil: "ik hou van je!!!" Zo schattig.
Chester is op zn liefst als je thuis komt. Dan slaakt hij eerst een soort gilletje en daarna gaat hij met je "praten". Hoe meer je terug zegt, hoe meer "antwoord" je krijgt. Alsof hij al zijn avonturen aan je wil vertellen
Floortje is hier nog niet zo lang en het is nog een pupje, dus eigenlijk vind ik bijna alles vertederend wat ze doet. Maar haar onuitputtelijke voorraad kusjes zijn hier wel favoriet.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 15:40
door kiki78
Daan is gewoon schattig in zijn hele zijn. Hij doet alles schattig. Hij is schattig als hij ligt te slapen, als hij weer eens alle tijd neemt om te luisteren, als hij me met zijn kraaloogjes aankijkt.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 15:44
door Machie
Ik denk dat ik Luca het schattigst vind als hij bij me komt liggen als ik op de grond zit. Dan kruipt hij volledig tegen me aan, zucht een keer, sluit zn ogen en slaapt

Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 16:09
door Else
Joy is een echte kroeldoos. Als ik op de bank ga liggen, springt ze bovenop me. Dan word ik eerst even aan mijn neus gelikt en dan gaat ze lekker liggen.
Af en toe wordt ze dan wakker en dan krijg ik nog even een likje aan mijn neus.
Zo van: wat gezellig toch dat we hier samen liggen. Dat vind ik echt schattig

.
Re: Wat vind je het schattigste aan je hond?
Geplaatst: 11 apr 2010 16:26
door Pepie
nou schattig zijn ze niet hoor,wel leuk met elk zijn/haar eigen karakter,en omgang
