Pagina 1 van 1
Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:03
door StormenRoxy
gisteren een lekker stuk gelopen..
en storm kijkt niet altijd even vaak naar achteren of wij er nog wel zijn...
zo gisteren liep hij rechtdoor terwijl wij rechts gingen..
Wij allebei bukken zodat ie ons niet zag en rox bij ons gehouden...
draait ie zich ineens om...
HUH waar zijn ze
kijkt alle kanten op draait een rondje kijkt nog is...
maar goed toen schoot in in de lach
en rende hij keihard onze kant op
waarop hij zo blij was dat ie ons zag dat ie mij omver rende.. want ik zat nog op mijn hurken natuurlijk..

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:06
door Pets_Passion
Leuk verslag!
Ja, dat doe ik ook wel eens als ze niet oplet.
Karen
Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:08
door J@nn@
haha ja heel herkenbaar

ik deed dat ook wel eens, maar vooral om Tjibbe alerter te maken zodat ie ons beter in de gaten hield. Heeft geholpen want nu loopt ie niet zo ver meer vooruit

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:09
door wendy71
Lola doet dat wel, zij kijkt geregeld achterom.
Jakko niet echt, af en toe, hij heeft belangrijker zaken aan zijn kop.

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:10
door yuki
Ja ik verstopte me soms even achter een struikje of boom als hij even niet oplette. Dan maakte hij een soort knor geluidjes (als een varkentje, oink oink) en ging zoeken. Om vervolgens dolblij te zijn als hij me weer vond. En weer even goed op te letten bij de rest van de wandeling

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:10
door Anniek
Haha ja bekend!
Laat Djoser bij het uitlaten ook weleens wachten op commando en ga me dan verstoppen en roep als hij mag komen. Dan komt hij echt als een dolle op het geluid af rennen. Fantastisch spelletje vind hij het

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:51
door Chicoahua
ja 1 keer en nooooit weer, wij verstopten ons achter een grote container...
chico begon keihard te rennen en het leek even alsof hij in paniek was, had het zo met hem te doen.
maargoed het komt vaker voor dat ik achter hem aan moet hollen in paniek

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 11:56
door lianne05
Hhaha ik krijg niet eens de tijd om mezelf te verstoppen, Laika houd me altijd heel erg goed in de gaten, ook al kijkt ze niet volgens mij hoort ze het aan mn lopen, dan wil ik net achter een struik duiken, kijkt ze gelijk op "wat ben je aan het doen vrouw"
Haha gek beest...
Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 12:05
door -Gaby-
Dat doe ik regelmatig, we hebben er echt een spelletje van gemaakt. Ik ben het ook echt bewust gaan oefenen, Rhodin kon echt compleet in paniek raken als hij je even niet zag. Hij is doof aan één oor en dan hoorde hij je wel roepen, maar kon niet plaatsen waar het vandaan kwam waardoor hij in paniek zo een andere kant op kon rennen! :N: We zijn toen rustig aan gaan oefenen met een beetje verstoppen en belonen als hij je vond. Nu is het een geweldig leuk spel en raakt hij niet meer in paniek. Ook leert hij zo goed op je te letten, maar dat doet hij automatisch wel. Oh ja, en als hij mij even kwijt is op een plek waar veel andere mensen lopen, dan ga ik zwaaien met mijn armen en dan weet hij "Oh ja, bij die malloot moet ik zijn.

" Mensen vinden dat geloof ik een beetje vreemd en kijken me dan wat fronsend aan, maar ja, het werkt wel.

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 12:29
door Caro.
Hahaha
Verstoppen niet zo vaak eigenlijk, maar ik ga wel gerust een andere kant op zonder Puchu te roepen.
Hij let ook niet altijd op, Kaya overigens wel.
Dus dan loopt hij bv nog steeds rechtdoor en ik ben allang omgekeerd

Als hij het doorheeft, dan komt hij ineens
aansnellen.
Ik heb altijd nog de hoop dat hij dan eens beter op gaat letten

(alhoewel ik niet echt mag mopperen hoor)
Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 12:31
door ChantalBos
Chicoahua schreef:ja 1 keer en nooooit weer, wij verstopten ons achter een grote container...
chico begon keihard te rennen en het leek even alsof hij in paniek was, had het zo met hem te doen.
maargoed het komt vaker voor dat ik achter hem aan moet hollen in paniek

Ik heb het ook ooit 1 x bij mijn vorige hond gedaan, nooit meer.
Die is in blinde paniek naar huis gerend en mij hoorde hij echt niet meer
De 3 dames nu hebben het ook absoluut niet nodig. Die houden mij heel goed in de gaten.
Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 12:42
door Danoontje powerrr
-Gaby- schreef:Oh ja, en als hij mij even kwijt is op een plek waar veel andere mensen lopen, dan ga ik zwaaien met mijn armen en dan weet hij "Oh ja, bij die malloot moet ik zijn.

" Mensen vinden dat geloof ik een beetje vreemd en kijken me dan wat fronsend aan, maar ja, het werkt wel.

Haha, dat doe ik ook altijd.
Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 12:43
door Spike & Mickey
Eigenlijk krijg ik daar buiten de kans niet voor, Mickey verliest me geen moment uit haar blikveld.
(Behalve als we in een stortbui lopn, dan wil ze nog wel eens sneel doorlopen naar de auto, ze heeft een hekel aan regen.
Binnen in huis speelt mijn nichtje wel eens verstoppertje en dat vindt ze wel enorm leuk.

Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 12:46
door marian*
Ik krijg bijna de kans niet meer;Max loopt meestal een meter of wat achter me en Bente houdt me ook goed in de smiezen.
Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 13:21
door Jay1978
Als ik dat doe kan ik wel een goed gevulde picknickmand meenemen... Dazzle zou rustig doorgaan met markeren en snuffen en lopen, tot hij helemaal klaar is en dan eens gaan kijken (op z'n dooie gemak) waar ik uithang... Nina en Amy zouden me al niet kwijtraken in de eerste plaats.
Re: Doen jullie dat wel is..
Geplaatst: 07 apr 2010 14:19
door Lieke87
Ja als Layka niet oplet, ik waarschuw haar altijd 1 keer dat ik een andere kant op ga. Als ze dan nog niet oplet verstop ik me snel

Dan begint ze altijd te hopsen en gaat ze me snel zoeken. Let ze de komende tijd weer mooi op
