Ik was bij een oversteekplaats met stoplichten, je moet dan knopje indrukken en dan gaat dat stoplicht geluid maken.
Diesel schrok er van en keek naar die paal alsof er een alien inzat. Hij stond echt
vervolgens loop ik langs een veldje waar schapen staan en die staan te blaten naar hem, hij donderde zowat voorover die sloot in om maar met die schapen te gaan spelen, piepen dat ie deed en kwispelen. Dus ik loop door en ineens schiet zo'n schaap langs ons, langs een hekje Diesel er als een haas vandoor, donderd ie als nog voorover die sloot in (gelukkig maar 5 cm diep) maar Diesel is als de dood voor water nou je had hem moeten zien hoe hard hij die sloot alweer uit was en heel stoer lopen van kijk mij nou ik heb even dat schaap verslagen.
Vervolgens loop ik langs zo'n machine die water uit de ene sloot naar de andere pompt. Diesel wist nie wat ie zag
Vervolgens komt iemand langslopen met een shetlandpony, hij wist niet wat ie zag, hij dacht heeee leuk spelen, Dus ik zeg nog nee je kan niet met een paard spelen. Begint die pony te hinneken,en wat doet diesel, die begint terug te blaffen. Nog steeds kwispelend van ik wil spelen. Het bijzondere is dat Diesel in de afgelopen 5 maanden maar 3x heeft geblaft.
Helaas heb ik geen foto's kunnen maken want was me mobiel en mijn camera vergeten, maar echt die foto's waren hilarisch geweest.

