Heb je het koud schat?
Geplaatst: 05 jan 2010 23:48


Helaas is ze in Juni plots overleden. Toen heb ik in September Saartje opgehaald en tot nu toe was dat niet echt dikke mik. Die gele vind dat hij nogal eens moet laten zien dat hij de baas is. Dus ze leefde wel samen maar meer naast elkaar. Maar sinds het zo koud is groeien ze steeds meer naar elkaar toe corason del perro schreef:Ja konijntje horen echt niet alleen. Zeker als je merkt hoeveel ze aan elkaar hebben. Meer dan die 2 honden van mij.
Na de dood van onze lotharinger heb ik besloten dat ik hoogst waarschijnlijk na deze konijnen geen konijnen meer wil. Ik heb het heel zwaar gehad met het feidt dat Foxy niet meer te redden was en binnen een dag dood ondanks alles wat ik geprobeerd heb bij de DA. Ik hoorde toen van mensen die vaak konijnen gehad hebben dat soms de hele groep in een dag weg kon zijn. Zo snel gaat dat. Maargoed ik wou inderdaad Chico ook niet alleen laten zitten en heb toen een maatje gezocht via herplaatsing van ongeveer dezelfde leeftijd. Omdat ik ze zo lang mogelijk bij elkaar wil laten en dat er dan niet weer 1 overblijft alleen. Vlaamse reuzen kom je erg weinig tegen in de opvang maar vooral kleine konijnen zoeken ook op oudere leeftijd een plekje. Dus als er eentje bij je weg zou vallen zou ik even in de gaten houden of de ander nog helemaal gezond en fit is als dit zo is zou ik een herplaatser aanraden. Misschien wel even afspreken dat het nieuwe konijntje terug kan als het echt niet samen zou gaan.Jacky schreef:Leuke foto's. wij hebben ook twee dwergjes. Ik schat dat ze nu rond de 5 jaar zijn en ze zijn stapel op elkaar. Twee vrouwtjes. Zitten ook altijd buiten met ren en binnenhok met stro. Ik laat ze ook buiten. Zitten goed in de vacht.
Ik ben alleen bang dat als er ooit een dood gaat hoe het dan moetik wil geen konijn alleen maar ik wil ook geen nieuwe erbij. Na deze konijntjes komen er geen nieuwe weer hebben we besloten, maar ja, alleen is ook alleen, koppel je ze weer met een ander en er gaat weer een dood dan blijf je dus bezig.
Ik vind konijntjes hartstikke leuk hoor, maar wij gaan het aantal dieren wat afbouwen. (zegt ze nu). Er komt in ieder geval niets meer bij.
kijk even in de koffiehoekcorason del perro schreef:Na de dood van onze lotharinger heb ik besloten dat ik hoogst waarschijnlijk na deze konijnen geen konijnen meer wil. Ik heb het heel zwaar gehad met het feidt dat Foxy niet meer te redden was en binnen een dag dood ondanks alles wat ik geprobeerd heb bij de DA. Ik hoorde toen van mensen die vaak konijnen gehad hebben dat soms de hele groep in een dag weg kon zijn. Zo snel gaat dat. Maargoed ik wou inderdaad Chico ook niet alleen laten zitten en heb toen een maatje gezocht via herplaatsing van ongeveer dezelfde leeftijd. Omdat ik ze zo lang mogelijk bij elkaar wil laten en dat er dan niet weer 1 overblijft alleen. Vlaamse reuzen kom je erg weinig tegen in de opvang maar vooral kleine konijnen zoeken ook op oudere leeftijd een plekje. Dus als er eentje bij je weg zou vallen zou ik even in de gaten houden of de ander nog helemaal gezond en fit is als dit zo is zou ik een herplaatser aanraden. Misschien wel even afspreken dat het nieuwe konijntje terug kan als het echt niet samen zou gaan.Jacky schreef:Leuke foto's. wij hebben ook twee dwergjes. Ik schat dat ze nu rond de 5 jaar zijn en ze zijn stapel op elkaar. Twee vrouwtjes. Zitten ook altijd buiten met ren en binnenhok met stro. Ik laat ze ook buiten. Zitten goed in de vacht.
Ik ben alleen bang dat als er ooit een dood gaat hoe het dan moetik wil geen konijn alleen maar ik wil ook geen nieuwe erbij. Na deze konijntjes komen er geen nieuwe weer hebben we besloten, maar ja, alleen is ook alleen, koppel je ze weer met een ander en er gaat weer een dood dan blijf je dus bezig.
Ik vind konijntjes hartstikke leuk hoor, maar wij gaan het aantal dieren wat afbouwen. (zegt ze nu). Er komt in ieder geval niets meer bij.