Pagina 1 van 1
Betrapt!
Geplaatst: 28 dec 2009 11:53
door Moos
De laatste weken had ik regelmatig dat ik thuis kwam van mijn werk en dat de boel er nogal, ehm, geleefd, uit zag

De stoel stond vaak niet helemaal meer op zijn plek, de mand lag halverwege de kamer, en vorige week had Vera een dvd hoesje wat aangeknaagd, wat heel raar is want dat zou ze nooit zomaar pakken om te slopen. Dat moet dan echt voor haar neus neerkomen dat ze opeens denkt "hee, geinig".
Kom ik net even wat eerder thuis dan normaal, kijk door het raam, liggen ze samen te rollenbollen op het kleed, met een knuffel die uit de regelmatig verschoven mand komt.
Betrapt

Verklaart ook meteen de aangeknaagde DVD hoes, die liggen zo ongeveer naast de mand en al spelende heeft Vera dat schijnbaar omgestoten en ook even meegenomen als 'speeltje'.
Wel gezellig, hebben ze iig ook echt wat aan elkaar als ik er niet ben

Re: Betrapt!
Geplaatst: 28 dec 2009 12:08
door Moos
Inge O schreef:eigenlijk kan je dus gewoon wel weg

.
Daar komt het wel op neer he

Ik werd nog wel begroet, maar daarna renden ze weer het kleed op om verder te spelen

Re: Betrapt!
Geplaatst: 28 dec 2009 13:00
door estelle
ha wat goed dat je nu dan weet waar dat met die dvd's vandaan kwam.
Nou en je ziet, ze kunnen prima alleen zijn. vermaken zich best.

Re: Betrapt!
Geplaatst: 28 dec 2009 13:15
door Madelief
Joh, wat heerlijk! Het lijtk me geweldig als honden bij afwezigheid ook echt spelen. Ik weet (maar weet ik dat eigenlijk wel??) niet beter of ze liggen gewoon stom te wachten tot de baas thuiskomt.
Ik blijf het herhalen, want allemachtig wat heb je toch een goddelijk stel

Re: Betrapt!
Geplaatst: 28 dec 2009 13:34
door Moos
Madelief schreef:Joh, wat heerlijk! Het lijtk me geweldig als honden bij afwezigheid ook echt spelen. Ik weet (maar weet ik dat eigenlijk wel??) niet beter of ze liggen gewoon stom te wachten tot de baas thuiskomt
Dat dacht ik ook altijd hoor. Ik geloof ook niet dat Moos en Saar speelden als ik weg was, en ik heb ook geen 'bewijzen' (zoals verschoven manden enzo

) eerder gevonden hier. Dat is echt van de laatste tijd. Toen Vera nog echt pup was speelden ze ook wel als ik er niet was, toevallig was hun allereerste keer samen spelen toen ik boodschappen doen was haha. Zag ik ze door de gang rauzen toen ik thuis kwam
Ik blijf het herhalen, want allemachtig wat heb je toch een goddelijk stel

Hahaha, nou dank je
Ze gaan elkaar volgens mij steeds leuker vinden. Weet niet wat dat is, het enige dat ik kan bedenken is dat de verhoudingen toch steeds duidelijker worden waardoor ze steeds gekker worden op elkaar

Re: Betrapt!
Geplaatst: 28 dec 2009 16:39
door _Leonie
Leuk zeg! Zal je best veel voldoending geven!