Pagina 1 van 1

geb.08-08-2001 kruising - broers of zussen?

Geplaatst: 09 dec 2009 21:40
door niekje
eigenlijk vraag ik me al jaren af of mijn hond Bo ook broers en zussen ergens heeft rondlopen..

bo is geboren op 8 augustus 2001 en is een kruising border collie/collie (?) niet helemaal precies bekend.
ik heb hem zelf van het asiel uit Enschede toen hij 8 maand was en hij had daarvoor 4 andere baasjes gehad.
een horror hond was het toen, vals, angstig, volop zenuwen, totaal geen zelfvertrouwen en liep rond met als eerste gedachte aanvallen..
(nou de grootste schat die je kan wensen met buiten wat kleine gedragsmankementjes :engel: )

ik dacht, misschien zit er iemand hier op dit forum met een hond die ook geboren is op 08-08-2001 en wat
weg heeft van deze kruising..
aangezien hij uit enschede komt denk ik ook dat hij ergens in die buurt daar geboren is maar door die andere 4 baasjes misschien ook wel totaal ergens anders vandaan komt. :denken:
als iemand denkt dat ie misschien wel een broer of zusje van bo in huis heeft en wat weet van de afkomst zou ik dat graag horen..

ik ben benieuwd.. :D

Re: geb.08-08-2001 kruising - broers of zussen?

Geplaatst: 09 dec 2009 22:07
door alm@
Misschien is deze link wat voor je :wink:
http://nestgenootjes.forum2go.nl/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: geb.08-08-2001 kruising - broers of zussen?

Geplaatst: 10 dec 2009 15:23
door moosje
Ik ken die site ook, maar moet Zarah er nog steeds een keer opzetten.
Hoewel haar geboortedatum hoogstwaarschijnlijk niet klopt, is het toch het proberen waard.

Zarah is een kruising Dobermann x Beauceron, zit ook regelmatig op marktplaats en dierenasiels.com te speuren, kijken of ik iets tegenkom wat er op lijkt.

Re: geb.08-08-2001 kruising - broers of zussen?

Geplaatst: 10 dec 2009 17:08
door niekje
helaas staat er nog niets op de site tussen maar zal me er zeker even aanmelden.
je weet nooit of er wat komt..
zou echt leuk wezen als er broers of zussen ergens rondlopen en te weten waar ze terecht zijn gekomen en wat voor karakter en uiterlijk zij hebben..