Pagina 1 van 1

een haas!

Geplaatst: 26 nov 2009 09:15
door josefientje
Ik heb met Willem (x jachthonderig type) nogal problemen met zijn jachtgedrag, hij gaat regelmatig ervandoor als hij knientjes ruikt. Hij heeft dan ook de laatste week weer aan de lijn moeten lopen. Sinds gisteren laat ik hem weer los in het bos.

Vanmorgen vroeg liepen we in het bos en ik zie ineens een haas ons pad kruisen :N: ik draai mij vliegensvlug om naar Willem en roep hem bij mij. Dat lukte, ook een gil naar Sil (x labrador lust ook wel een knientje) gegeven en warempel die kwam ook :ok: , en zag daarna nog net mijn chihuahua over de heuvel achter de haas aan verdwijnen.......................... :O:

Leuk hoor, honden die elkaars gedrag kopiëren :boos:

Gelukkig was 't haasje te snel voor mijn blafratje en kwam hij snel en met zijn tong op de hielen weer terug.

Re: een haas!

Geplaatst: 26 nov 2009 09:19
door Rataplan
:mrgreen: had ik wel eens willen zien die kleine achter de haas aan :mrgreen:
Ik heb ook een keer gehad dat een hond van mij achter een haas aan ging en recht op de andere hond afrende. Die deed netjes een stap opzij voor de haas :smile: :smile: Haas keek nog om zo van: wat gebeurde daar nou :smile: This must be my lucky day :smile:

Re: een haas!

Geplaatst: 26 nov 2009 09:31
door Felix
Ach, gun ze ook eens een lolletje .. Een knijntje houden ze toch never nooit niet bij qua hardlopen :zweep: :roos:

Re: een haas!

Geplaatst: 26 nov 2009 10:49
door _Leonie
Zie het zo voor me, de kleine erachteraan! :smile:

Re: een haas!

Geplaatst: 26 nov 2009 15:11
door Ingrid48
Wat goed van Willem :ok: :cheer: Die gaat het nog eens leren....misschien kan hij wat tips aan Pippy doorgeven :roll:



doeg, Ingrid

Re: een haas!

Geplaatst: 26 nov 2009 16:40
door josefientje
Ingrid48 schreef:Wat goed van Willem :ok: :cheer: Die gaat het nog eens leren....misschien kan hij wat tips aan Pippy doorgeven :roll:



doeg, Ingrid
eeeeuuuh, ik weet eerlijk gezegd niet of Willem hem gezien had, die liep nl achter mij, Sil en Spiky liepen voor mij uit. Maar hij róók hem wel, alleen zat hij toen al weer aan de lijn. :pffff:

Re: een haas!

Geplaatst: 26 nov 2009 22:37
door hondeponnetje
Lees ik toch dat ie achter "de knietjes" aan gaat :smile:
Ik dacht al jeetje dan heb je wel een probleem zeg, waar kom je géén knietjes tegen :mrgreen:

Re: een haas!

Geplaatst: 27 nov 2009 07:40
door josefientje
:lol: :lol:


Agossie, en hij is juist zo verschrikkelijk lief voor mensen(knietjes) :mrgreen: