Pagina 1 van 1
Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:00
door Jaap*
http://www.rnw.nl/nl/nederlands/article ... -verliezen" onclick="window.open(this.href);return false;
Gatverdamme wat een laffe patjepeers hebben het tegenwoordig in Nederland toch voor het zeggen.
Ik vind het zolangzamerhand echt onvoorstelbaar dat ik wordt vertegenwoordigd door zulke slappe lampelullen.
Ik heb sinds jaar en dag groot respect voor oprichter Paul Watson en diens volhardendheid.
Het zou een uitgelezen kans zijn om de wetsovertredende landen collectief te wijzen op hun simpelweg criminele activiteiten, maar nee. De organisatie die deze landen wél aanspreekt op hun doorlopende schending van internationale afspraken, omdat niemand anders dat blijkbaar duft, moet gewoon wieberen en wordt in de kou gezet
Het zou Nederland sieren om ze niet alleen de vlag te gunnen, maar zelfs nog een nationale sponsoruiting op het schip aan te brengen!
Dán heb je ballen!
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:14
door nana
Superslappe hap

ipv het afkeuren en sanctie's zetten op het jagen van walvissen wordt er dit gedaan.
Politieke belangen zijn toch groter
Bah nederland is echt een meelopertje geworden. Plaats alle dierenactivisten wel of niet geweldloos maar onder de noemer terrorist.
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:15
door marian*
Wat wil je van een regering die de Dalai Lama niet wil ontvangen om de Chinezen niet te ontrieven?

Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:17
door nana
marian* schreef:Wat wil je van een regering die de Dalai Lama niet wil ontvangen om de Chinezen niet te ontrieven?

nou precies
we zijn echt een stelletje slappelingen
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:19
door Badu
Walgelijk politiek gezeik!
Echt heel triest dat er zoveel 'politiek (in)correcte' types zonder zinnige principes in de regering zitten. Marianne Thieme zou het anders aanpakken....
Triest.... heel triest!
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:52
door Shibby
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:55
door marian*
Het is trouwens niet nieuw:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Duikbootaffaire" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 19:59
door LongFields
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 20:14
door marian*
Ik heb eens een filmpje gezien waarbij een kleine soort walvis of zo een baai in werd gedreven en daar afgeslacht werd Walgelijk.
En dan heb je een regering die zijn handen af trekt van Sea Sheperd

Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 20:16
door LongFields
Ik geloof dat ik de clou van deze link even mis.

Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 20:39
door Ragyo
ja joh, als zo'n bak ellende het gezicht van je natie moet voorstellen, dan heb je je kloten verloren als vaderland

Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 16 nov 2009 20:59
door marian*
LongFields schreef:
Ik geloof dat ik de clou van deze link even mis.

Nu zijn het de Japanners waar de Nederlandse regering voor buigt,toen waren het de Chinezen.Beide keren terwille van de economie.Weliswaar met dit verschil dat het dit keer om weerloze dieren gaat.
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 17 nov 2009 13:26
door Ennath
Zegt Tineke Huizinga van CU huize.
De (ultra) christelijke en rechtse partijen zijn hier in Zeeland ook met een anti "milieu maffia" actie bezig.
Zo is er momenteel een meerderheid voor het verminderen/stopzetten van de subsidies voor Zeeuwse Milieu Federatie enz.
Deze anti houding wordt vooral aangejaagd door de ontpolderings en mossel perikelen.
De gemiddelde Zeeuw ziet niet in waarom je goede landbouwgrond onbruikbaar moet maken en mosselbanken met rust zou moeten laten.
God heeft de natuur geschapen voor de mens, en niet andersom.
En zo bezien is het ook geoorloofd om walvissen te jagen en niet geoorloofd om die jacht te hinderen.
Overigens heeft Gerda Verburg vorige week bij de behandeling van de begroting van LNV gezegd dat: "Provincies die louter en alleen voor natuurontwikkeling goede landbouwgrond onder water zetten, moeten zoeken naar alternatieven".
Waarvan acte.
En dit is vormt natuurlijk weer een heerlijke opening naar weer een "alternatieven ronde" mbt de ontpoldering.
Re: Buigen voor Japanse walvisvaart
Geplaatst: 17 nov 2009 14:29
door L@nghaar
Ja....wij mogen trots zijn op onze bestuurders.....
Wat een ongeloofelijk stelletje slapjanussen, verschrikkelijk.
Toen Balkende de Dalai Lama niet wilde ontvangen ben ik echt van mijn stoel gevallen en dan nu dit weer.
Walvissen vangen voor onderzoek....my ass....die vreten ze gewoon op en dat wordt maar gewoon getolereerd.
Dit is weer zo'n moment dat ik mij schaam dat ik Nederlander ben.