Pagina 1 van 1

Bloedoor??

Geplaatst: 16 okt 2009 10:49
door lianne05
N.a.v. een ander topic wat betreft een bloedoor, nooit van gehoord heb net ff op internet gekeken wat het is..
Wordt nou alleen het oor zelf (de flap zeg maar) dik of ook de schelp binnenin.

Toevallig waren wij van het weekend een weekendje weg en de golden van mn zus had ook ineens een dik oor (de flap) voelde warm aan en ze had er ook een beetje pijn aan... Wij dachten aan een steek van een insect. na verloop van tijd trok het weg en de volgende dag was het bijna helemaal weg.. maar het was ook niet zo dik als ik op sommige fotos op het net heb gezien, je voelde het alleen en zag het alleen als je heel goed keek!
Kan dit ook een bloedoor zijn of is het daarvoor te snel weggetrokken?

Re: Bloedoor??

Geplaatst: 18 okt 2009 04:23
door vinkje
Bij mijn Golden waren het de flappen die heel dik werden.
IK denk niet dat het bij de Golden van je zus een bloedoor is geweest, want dat trekt echt niet zo gauw weg, als het echt een bloedoor is en je laat er niets aan doen,
verschrompelen de oren en worden veel kleiner en een beetje bobbelig.

Re: Bloedoor??

Geplaatst: 18 okt 2009 13:46
door Essy
Gijs heeft eens een allergische reactie gehad op vlooiendruppels. Die had beide oren warm en opgezwollen. Die heb ik toen onder de douche gezet om het vlooienspul eraf te wassen. Van de DA heeft hij toen een injectie gehad met corticosteroïden en de dag erna was het weg.