Ik moet nu de komende dagen druppelen en masseren een dag of 7 a 10
en dan na 14 dagen terug naar de DA om te kijken of het goed schoon is (ze zijn echt heel erg smerig)
De DA kon niet eens in zijn oortjes kijken zo vol (wij zeiden al dat hij zo slecht luisterde) maar na het zien van zijn oortjes kon hij dat wel begrijpen.
En dan over 14 dagen gaan we bekijken wanneer ze aan zijn gebitje beginnen
Maar zijn tandjes zien er ook echt niet fris uit (hij mist onder zijn tandjes al en steekt zijn tongetje naar buiten)
(schrok wel een klein beetje van de kosten voor het verwijderen van tandsteen) maar goed wat moet dat moet en verder niet zeuren ik wil ook een mooi en gezond gebit dus mijn hondje ook!
Was trouwens voor mij wel de eerste keer bij deze DA
Leuke man verteld precies wat er moet/gaat gebeuren en waarom neemt de tijd voor je en voor je vragen .......
Terwijl we waren vergeten een afspraak te maken en er gewoon naar toe zijn gegaan (hij heeft wel gevraagd of we de volgende keer eerst een afspraak willen maken)
