Paar van gisteren.
Geplaatst: 31 aug 2009 19:42





Weet iemand wat dit voor rups is ?





Die lijkt er inderdaad veel op,ik denk dat het hem wel is,dan je wel !hondeponnetje schreef:Wow dat zijn mooie foto's![]()
Volgens mij is dit de rups van de wapendrager, hier het linkje wapendrager
Vooral de vierde foto, tweede rij van boven lijkt erg op jou rupsie
Een sigma 105mm 2.8 EX DG.MoniqueDM schreef:Prachtig!
Welke macrolens gebruik jij?
Ik heb de Minolta 100 2,8, maar het is mij nog niet gelukt om de ogen zo dichtbij te halen.Bea. schreef:Een sigma 105mm 2.8 EX DG.MoniqueDM schreef:Prachtig!
Welke macrolens gebruik jij?
Ja.MoniqueDM schreef:Ik heb de Minolta 100 2,8, maar het is mij nog niet gelukt om de ogen zo dichtbij te halen.Bea. schreef:Een sigma 105mm 2.8 EX DG.MoniqueDM schreef:Prachtig!
Welke macrolens gebruik jij?
Is dat een 1:1 verhouding?
Da moet ik dan toch ook maar eens proberen voor elkaar te krijgenBea. schreef:Ja.MoniqueDM schreef:Ik heb de Minolta 100 2,8, maar het is mij nog niet gelukt om de ogen zo dichtbij te halen.Bea. schreef: Een sigma 105mm 2.8 EX DG.
Is dat een 1:1 verhouding?
Wij hebben deze foto's gemaakt in de buurt van water,op een landweggetje,op zulke plaatsen zitten erg veel van die beestjes,in de peel zaten ook veel libellen,maar die zaten nooit stil.Da moet ik dan toch ook maar eens proberen voor elkaar te krijgen.