Pagina 1 van 1
Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 14 jul 2009 20:22
door Tiny
Jeda mankt sinds gisteren en het wordt niet minder

Ze is echt vanuit het niets gaan manken, niets gezien of gehoord waardoor dus geen duidelijke oorzaak. Nu weet ik natuurlijk niet wat het is maar aan het manke pootje is ze vorig jaar geopereerd, haar knieband was toen gescheurd, maar kan dat nu opnieuw scheuren (de nepband)? Ze staat er echt niet meer op en wil ook niet wandelen. Kan ik nu Metacam geven of gaat ze de boel dan forceren omdat ze niets meer voelt?
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 15 jul 2009 11:44
door schelsey
Een nepband kan terug scheuren had de ortopeed die schelsey heeft geopereert gezegt, dus het is helaas wel mogelijk, je kan metacam geven, paar dagen, en haar eens rustig houden, misschien is het ook gewoon een ferme verstuiking, maar als ze na paar dagen nog altijd helemaal niet steunt vrees ik er voor
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 15 jul 2009 12:39
door alm@
Ach jeetje dat hoop ik toch niet

sterkte voor je meisje

Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 15 jul 2009 13:23
door Hutsje
ik hoop het ook niet zeg! ben je al bij de da geweest? die moet dat kunnen voelen aan de speling als hij doorgescheurd is.
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 15 jul 2009 14:26
door Roelfien
Oh bah, helaas dus geen tijdelijk beurs spiertje of bekneld zenuwtje. Ik zou inderdaad even bij de DA laten nagaan of het de knieband is.
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 21 jul 2009 22:20
door MJ
Hoe gaat het met je meisje, Tiny ?
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 22 jul 2009 14:40
door Tiny
Helemaal dit topic vergeten
Het gaat gelukkig weer goed, ik heb haar lijnrust gegeven en niet laten springen. het heeft een dag of vier geduurd voordat ze haar pootje weer ging gebruiken.
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 22 jul 2009 14:45
door tineke
Gelukkig Tiny

Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 22 jul 2009 14:46
door Frenk
Heb je het laten bekijken door de orthopeed of was dat bij nader inzien toch niet nodig?
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 22 jul 2009 20:34
door Tiny
Frenk schreef:Heb je het laten bekijken door de orthopeed of was dat bij nader inzien toch niet nodig?
Ik ben bij mijn DA geweest en deze voelde geen ruimte dus hij wilde het even aankijken.
Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 22 jul 2009 20:36
door Tiny
tineke schreef:Gelukkig Tiny

Voor haar maar ook voor mij (
ik ben meestal net zo ziek als zij als ze iets hebben
)
En je onderschrift is

Re: Knieband opnieuw gescheurd?
Geplaatst: 22 jul 2009 21:03
door MJ
Jaaa, fijn zo !
