Pagina 1 van 1

ervaringen halti

Geplaatst: 12 jul 2009 22:01
door kelly0708
ik wou hier even vregen wat de ervaringen zijn met een halti.
alvast bedankt

Re: ervaringen halti

Geplaatst: 13 jul 2009 09:43
door Budkes
Hoi Kelly,

Denk dat je de vraag beter ergens anders op het forum kunt stellen. Ik vermoed dat de Halti door mensen binnen de africhting nauwelijks tot niet gebruikt wordt.

Re: ervaringen halti

Geplaatst: 26 jul 2009 19:07
door Joera
Ik heb zelf wel een halti-harness aangeschaft, dus een tuig en niet over de neus. Zelfde idee.
Anti-trektuig dus.
Ik heb hem alleen aangeschaft om in drukke gebieden te lopen (stad bv.) want dan word die te enthousiast en kan die wel trekken. Hij werkt er goed. Hij zit prettig voor de hond. En ik vind het geen prettig idee een band over de neus van mijn hond, bovendien komt het op mensen (zonder verstand ervan) over als een soort muilkorf.
Dus ik kan je wel het tuig adviseren.

Re: ervaringen halti

Geplaatst: 26 jul 2009 19:24
door ** Angela **
Wij hadden hem voor Roan omdat hij door artrose en hernia niet goed gecorrigeerd kon worden.

Nja mn ma gebruikte hem omdat ze hem anders niet kon houden, mn pa en ik hadden geen problemen met uitlaten.

Gebruik de halti nooit meer, heb m niet nodig. Maar ook omdat ik teveel slechte dingen erover gehoort. Honden die er een hernia door krijgen bijv.
Als je hem wel wilt gebruiken, zorg dan dat je deskundige begeleiding van een trainer krijgt. Maar dat geld voor de meeste hulpmiddelen, slipketting , teletact, prikband enz

Re: ervaringen halti

Geplaatst: 29 jul 2009 12:57
door Cato
Ik heb geen ervaring met de halti ,maar hebben wel een gentle leader; cato had er zon hekel aan dat na die keren hem de halte alleen al laten zien al genoeg was om hem te laten stoppen met trekken. Nu gebruiken we hem eigenlijk nooit meer.

Re: ervaringen halti

Geplaatst: 14 aug 2009 20:31
door Quibus
Ik heb het ook geprobeerd de meeste mensen waren er zo positief over dat ik ook een halti heb aangeschaft.
Nou ik vindt het niks...Quibus dook gelijk alle hagen in om dat ding van zijn kop af te scheuren...en tegen mijn been aanscheuren met zijn poot over de kop slaan....ik had er in elk geval geen baat bij.....maar goed mijn hond is natuurlijk niet jouw hond.

Re: ervaringen halti

Geplaatst: 15 aug 2009 22:33
door ranetje
kelly0708 schreef:ik wou hier even vregen wat de ervaringen zijn met een halti.
alvast bedankt
http://www.hondenforum.nl/plaza/discuss ... 67836.html" onclick="window.open(this.href);return false; :wink: