Pagina 1 van 1

Leuke/nuttige/nutteloze dingen om te leren

Geplaatst: 05 mei 2009 17:53
door sjaak-k
Omdat we zo goed als klaar zijn met de gehoorzaamheids training en Mex best graag dingen leert (soms nog wat moeizaam maar dat ik voor mij dan weer leuk) ben ik op zoek naar wat dingen om hem te leren.

Op dit moment kan ik buiten de standaard dingen nog maar 2 bedenken:

Schudden - werkt alleen als hij nat of vies is, zodat hij zich uitschud, helaas doet hij het soms ook als je het niet zegt)

Spreek - blaffen, werkt op dit moment alleen bij het spelen met een stok, maar we zijn druk bezig.

Hij is hier nog niet zo heel lang, vandaar dat we nog niet zolang bezig zijn. Er zijn vast meer nuttige (of nutteloze zoals blaffen) dingen om hem te leren, kom maar op :)

Geplaatst: 05 mei 2009 18:08
door Moos
http://www.hondenforum.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=153062

Hier staan er heel wat :mrgreen: :wink:

Vera kan ondertussen naast de standaard, zit, af, blijf, kom en los, ook "rondje" dan draait ze een rondje voor me, "pang", dan gaat ze op haar rug liggen (spartelen alleen, maar goed, is ook wel grappig :mrgreen: ), poot, en nu ook de zit op (grote) afstand.

Vind het ook heel leuk om zo bezig te zijn :ok:

Geplaatst: 05 mei 2009 19:53
door Elly*
Misschien zitten er bij de doggydance oefeningen ook wel ldingen die je leuk vindt

Geplaatst: 05 mei 2009 20:33
door blondie
handcommando´s aanleren... ook erg leuk... en misschien als ze ooit doof worden ook handig :wink:

Geplaatst: 05 mei 2009 23:02
door sjaak-k
blondie schreef:handcommando´s aanleren... ook erg leuk... en misschien als ze ooit doof worden ook handig :wink:
Die zijn er best veel (deels nodig voor de cursus nu). Max kan ook een rondje om mn benen lopen, anders schop je altijd de bal tegen hem aan. Bijkomend nadeel op dit moment is dan weer dat als hij nat is je hele broek onder de troep zit :).