Pagina 1 van 1

Diezel diarree (nutro)

Geplaatst: 26 apr 2009 19:38
door nathalie
En ik ben me kapot geschrokken.
Zoals ik eerder als eens gezegt heb, eet hij normaal gesproken FF met KVV op de versdagen voor hem en Zaba. In de winkel waar ik werk kregen we Nutro in het assortiment en omdat ik sceptisch was over het voer, mocht ik het van de vertegenwoordiger drie maanden gratis uitproberen. Ik twijfelde nog, maar heb het toch maar gedaan :jank:
Hij en Zaba zijn 12 maart begonnen met het eten ervan. Sindsdien is zijn ontlasting niet een keer goed geweest. Geen echte diarree, maar ook geen goede drol.
Afgelopen woensdag kom ik thuis en mijn moeder roept kwaad dat ze "van die troep afgaan" :19:
Meneer Diezel had de HELE keuken onder gepoept. Het was zo dun als water. Ook heeft hij overgegeven. Hij was er ook wat beroerd van, maar op zich nog levendig genoeg.
Ik heb een beetje gegoogled en kwam bij dit artikel:
http://www.consumeraffairs.com/news04/2 ... lls98.html
Ben me doodgeschrokken en heb ze gelijk ervan afgehaald. Donderdag een versdag en gelijk weer FF gehaald. Vrijdag voor de eerste keer weer FF en gelukkig doet hij het weer helemaal goed :mrgreen:
Die zooi komt er hier niet meer in.


Ik wil overigens niet beweren dat nutro op zich zooi is (misschien een heel klein beetje :mrgreen: ) maar voor diezel is het wel zooi.
Ten tijde van dit artikel (het is van vorig jaar) werd Nutro nog geproduceerd in Amerika en tegenwoordig in Hongarije. Maar toch ben ik overtuigd dat het door de nutro komt.

Geplaatst: 26 apr 2009 22:23
door Rosita Compagner
van 12 maart tot 26 april hebben ze Nutro zonder problemen gegeten. Nu hij één dag diarree heeft ligt het aan die brok? Ik vind het een rare redenatie maar misschien mist er een stukje in je verhaal.

Geplaatst: 26 apr 2009 22:29
door nathalie
Rosita Compagner schreef:van 12 maart tot 26 april hebben ze Nutro zonder problemen gegeten. Nu hij één dag diarree heeft ligt het aan die brok? Ik vind het een rare redenatie maar misschien mist er een stukje in je verhaal.
De ontlasting is niet een keer echt goed geweest. Staat dat er niet? :roll:

*ff gelezen, er mist dus een stukje ja :idea: *

Geplaatst: 26 apr 2009 22:43
door Hutsje
ik snap niet zo goed dat je een dikke 6 weken een voer voert waarop ze het niet zo goed doen (ontlasting niet goed dus) :19: .

Geplaatst: 26 apr 2009 23:29
door malinois
Hutsje schreef:ik snap niet zo goed dat je een dikke 6 weken een voer voert waarop ze het niet zo goed doen (ontlasting niet goed dus) :19: .
nee dat snap ik ook niet... :denken:

Geplaatst: 26 apr 2009 23:42
door nathalie
Was te verwachten dat daar commentaar over kwam...
Maar goed, die nutro vertegenwoordiger zei dus dat het normaal was en dat het wel beter zou worden.
Ze zijn er vanaf.

Geplaatst: 27 apr 2009 00:10
door Hutsje
nathalietjuh schreef:Was te verwachten dat daar commentaar over kwam...
Maar goed, die nutro vertegenwoordiger zei dus dat het normaal was en dat het wel beter zou worden.
Ze zijn er vanaf.
commentaar? ik snap het gewoon niet en dat zeg ik, ik vind dat vreemd. ik zou echt met 1 a 2 weken klaar zijn hoor. vind je het zelf ook niet een beetje lang, een dikke 6 weken zonder enige verbetering?

Geplaatst: 27 apr 2009 07:58
door malinois
nathalietjuh schreef:Was te verwachten dat daar commentaar over kwam...
Maar goed, die nutro vertegenwoordiger zei dus dat het normaal was en dat het wel beter zou worden.
Ze zijn er vanaf.
geen commentaar, maar als mijn hond na een dag of 4 a 5 nog geen goede ontlasting hebben gaan ze er weer direct vanaf...
Ik kan ze hier over het algemeen zo overzetten naar ander voer, Bevo, Barca, Cavom geen probleem, ineens over nooit slechtere ontlasting.