Pagina 1 van 1

verwent nest

Geplaatst: 24 apr 2009 10:23
door enjo
Sinds dat we in januari een nieuw bed hebben wilde ik de honden niet meer boven hebben, maarja vriendje lief vond dat 'zijn' hond (Balou) wel mee moest, ok daar had ik me dan al bij neergelegd.
Vanaf Maart ligt Beertje ook al boven, maar dan op het logeerbed, ok ook goed.
Maarja de setters dus beneden en waren gewend dat zodra het baasje uit bed is (6 uur) dat hun nog een uurtje bij het vrouwtje mogen .
Dat feestje ging niet meer door dus, tot dat Baasje het uiterst zielige koppie van Endy niet meer kon weerstaan en Endy af en toe wel even naar boven mocht.
Eerst 1x in de week toen al weer 2x en nu dus (afgelopen week) de hele week, dus ik had dat tegen mijn vriend gezegd en hij had haar dus vanmorgen beneden gelaten (deur dicht)
Ja DAAAAAAAG daar was madam het dus ABSOLUUT NIET mee eens, dus zodra het baasje de voordeur ook dicht had gedaan ging mevrouw tegen de tussen deur aan krabben (heeft ze dus nog nooooooooooit gedaan). :piew:
Dus het vrouwtje (ikke dus) lag vanaf half 7 wakker , toen was het ff stil, ik dacht hè hè, ze heeft het opgegeven. :lekkerpuh:
Ook nie waar 5 minuten later begon ze weer, ja het enige wat je dan kan doen is uit bed gaan en naar beneden.
Nu had ik 2 opties boos worden of maar naar boven laten gaan, ik had voor optie 2 gekozen .
Vanaf volgende week maar terug naar 1 a 2x per week naar boven, verwent nest :jank:

Geplaatst: 24 apr 2009 11:36
door *Jolanda*
heerlijk verwend zijn ze dan hé... en eingelijk kun je ze het ook niet kwalijk nemen want het is aangeleerd.

Magic heeft hetzelfde hoor. Nu Timber weer 2 weken te logeren is mag ze ook niet meer boven slapen. Vanochtend rende ze mij heel hard voorbij de trap omhoog en dook bij de baas in bed. Moest er stiekem wel om lachen... En Timber stond heel verbaasd beneden aan de trap want die "durft" niet naar boven toe te lopen...