Pagina 1 van 1

Geplaatst: 23 apr 2009 10:52
door Fin
Ik hou vier weken aan. Dus een week na de laatste druppeltjes die ik gezien heb, hou ik ze nog apart. Of hield, ik heb nu jeweetwel-reuen in huis. Scheelt een hoop. :mrgreen:

Geplaatst: 23 apr 2009 10:52
door Hutsje
je kan ze toch samen laten en kijken hoe het gaat?

Geplaatst: 23 apr 2009 11:32
door LongFields
Ik heb hier ook teefjes waaraan je bijna niet ziet dat ze loops zijn, Sjefke verliest eigenlijk nooit zichtbaar bloeddruppels en Nozem heel af en toe.
Ik let zelf altijd op de grootte van de vulva, die is overduidelijk aanwezig als ze loops zijn en als ze weer geslonken is, ga ik er vanuit dat de loopsheid voorbij is, daarbij houd ik wel in de gaten wat de eerste dag was dat de vulva gezwollen is, daarna reken ik zowiezo wel 3 weken.

Geplaatst: 23 apr 2009 13:47
door jores
Boutje schreef:Zelfs geen vulvazwelling te zien...
't Is dat we reuen hebben en ze naar de hondenschool gaat, anders had ik het nooit door gehad.
Ik denk dat ik haar morgen in bad doe om de laatste geurtjes weg te wassen en zaterdag terug samen laat, heb ik iets speling om veilig te zijn.
Ik vermoed dat het voorbij is omdat mijn reuen niet meer zo piepen, maar ik wil nu echt geen pups ;-).
Ze is niet 3 weken lang te dekken :wink:

Geplaatst: 23 apr 2009 14:27
door Marjoleine
Nee, exact, ze is niet 3 weken te dekken. Was het maar zo simpel ;)

Gewoon proberen.
Als ze snauwt is het veilig.

Geplaatst: 23 apr 2009 14:31
door Moos
Boutje schreef:Zelfs geen vulvazwelling te zien...
De hele periode lang niet? Heb je dagelijks gekeken bedoel ik eigenlijk :mrgreen:
Vera's vulva was alleen een paar dagen opgezwollen toen ze dekrijp was namelijk :wink:

Geplaatst: 23 apr 2009 17:33
door Ennath
Inge O schreef:
Boutje schreef:Straks met dochter er bij eens proberen, zijn we in elk geval met 2 en snel genoeg om in te grijpen indien nodig.
je denkt toch niet dat ze op twee seconden al zullen vasthangen hè :N: :mrgreen: ?

(jaja, ik weet dat het altijd sneller gaat als het niet mag, maar toch, supersonisch dekken heb ik bij honden nog niet gezien :mrgreen: )
Als ik MP moet geloven wonen er vele supersonische honden in Nederland :wink: :mrgreen:

Geplaatst: 23 apr 2009 23:28
door Marjoleine
Nou heb ik hier toevallig een supersonisch snelle reu te logeren maar zelfs die is nog te onderscheppen, hoor ;)

Maar fijn dat ze weer bij elkaar mogen!

Geplaatst: 23 apr 2009 23:37
door laeken
LongFields schreef:Ik heb hier ook teefjes waaraan je bijna niet ziet dat ze loops zijn, Sjefke verliest eigenlijk nooit zichtbaar bloeddruppels en Nozem heel af en toe.
Ik let zelf altijd op de grootte van de vulva, die is overduidelijk aanwezig als ze loops zijn en als ze weer geslonken is, ga ik er vanuit dat de loopsheid voorbij is, daarbij houd ik wel in de gaten wat de eerste dag was dat de vulva gezwollen is, daarna reken ik zowiezo wel 3 weken.
Nou dat is dan erfelijk. Ik moet me heel sterk vergissen of Eva is nu loops of net geweest maar zeker ben ik niet. Haar vulva is wel dikker en haar tepels ook maar buiten dat Cleo een keer gesnuffeld heeft merken we niks. Vreemde reuen zien we weinig en daar heeft Eva ook niks mee dus eerlijk gezegd weet ik niet eens of ze niet al loops is geweest :N: :mrgreen:
Vorige keer had ze 5 druppels bloed over de hele loopsheid en ze likt de laatste tijd zo nu en dan even. Wij vragen ons nu dus af of ze loops is
:smile: Dapper was wel makkelijk want die wist het wel heel goed, bloed of geen bloed :ok: Nu maakt het op dit moment zonder reu ook niks uit.

Wij houden er overigens geen rekening mee want we weten het dus niet. Ze zal nooit weglopen en ik kan me niet voorstellen dat ze gedekt kan worden waar wij bij zijn. :wink: