Pagina 1 van 1
Ervaringen met tijdelijke herplaatsing?
Geplaatst: 30 okt 2008 13:34
door Ozzfest
Ik vroeg me af of er mensen zijn die ervaring hebben met het tijdelijk herplaatsen van hun hond en deze willen delen.
Zoals:
Wat voor instantie heb je daarvoor ingeschakeld en hoe hebben jullie die gevonden?
Hebben jullie afspraken vastgelegd (op papier)?
Geplaatst: 30 okt 2008 13:35
door Mit
Ik kan je maar 1 tip geven: Herplaats niet tijdelijk bij vrienden/vriendinnen. Het kan ongetwijfeld heel goed gaan. Ik heb helaas een ervaring waarbij het dramatisch uitpakte. En dat gaat dan niet om een hond, maar het blijft hetzelfde.
Geplaatst: 30 okt 2008 14:22
door Mi
In mijn zoektocht naar een hond die ik inmiddels gevonden heb ben ik deze organisatie een keer tegengekomen:
snth
Ik heb hier alleen geen ervaring mee maar wie weet kan je er wat mee.
Welke criteria ze hanteren zou ik ook verder niet weten, maar je zal allicht eens kunnen informeren.
Wanneer je je hond tijdelijk onderbrengt zal ik ten alle tijden dingen op papier zetten, alleen al om terug te kunnen wijzen naar afspraken die door beiden ondertekend zijn.
Of het juridisch weer geldig is weet ik dan weer niet, ik heb altijd begrepen dat dat weer wat ingewikkelder in elkaar zit.
Wel vervelend dat je je hond tijdelijk onder moet brengen, hopelijk vind je een goed tijdelijk adres, succes
Geplaatst: 30 okt 2008 14:34
door Ozzfest
Bedankt voor de reactie's!
Ik heb net snth een mail gestuurt ik ben benieuwd, bedankt Mi

Geplaatst: 30 okt 2008 15:02
door eefje_ates
Nou ik heb er persoonlijke ervaring mee, ik heb ooit mijn eigen hond tijdelijk moeten herplaatsen,maar heb m nooit terug gehad.

Zo kan het ook gaan.
Geplaatst: 30 okt 2008 15:47
door Mi
eefje_ates schreef:Nou ik heb er persoonlijke ervaring mee, ik heb ooit mijn eigen hond tijdelijk moeten herplaatsen,maar heb m nooit terug gehad.

Zo kan het ook gaan.
Heb je dit bij een instantie gedaan of particulier?
Misschien is het handig om te vertellen hoe het gegaan is zodat TO kansen zo klein mogelijk maakt dat haar dit zou kunnen overkomen.
Herplaatsen lijkt me al niet een grappige beslissing en dan is het fijn om te weten hoe je de gevaren kan omzeilen door ervaringen.
Geplaatst: 30 okt 2008 15:50
door Mi
Ozzfest schreef:
Ik heb net snth een mail gestuurt ik ben benieuwd, bedankt Mi

Graag gedaan.
Ik dacht al dat ik er nog ergens een had gezien en idd deze kan je ook nog even informeren;
shhh
Het lijkt op elkaar qua naam maar volgens mij zijn het niet dezelfde organisaties.
Wederom geen ervaring mee, maar wie weet.
Verder weet ik ook geen organisaties en hoop dat in dit topic nog mogelijkheden voor je komen.
Succes!
Geplaatst: 30 okt 2008 16:51
door Ineke
www.sosdier.nl
Hier ben ik (nog) gastgezin voor, is in Friesland.
Geplaatst: 30 okt 2008 19:00
door blondie
geen ervaring hier zelf
maar mijn oog viel net op deze link
http://www.webhelpje.be/forum/forum.php?name=eigenhok
(zij doen nu ook oa de werkhonden herplaatsing honden en site beheren, en actief daarin in bemiddeling ed, vandaar dat mijn oog erop viel.. ook op de link
www.werkhondenherplaatsing.nl kun je doorlinken hierheen)
Succes, hoop dat je een goede oplossing voor je evt. probleem vindt)
Geplaatst: 01 nov 2008 20:11
door Daanie
Snth is erg goed. Ik ken een aantal mensen die daar gastgezin van zijn.
