Pagina 1 van 1

zeer sterke doch zachte niet piepende knuffels voor de hond!

Geplaatst: 23 okt 2008 01:35
door billyboy2
Lekkere wazige titel... ik weet het. Heb ook geen idee of het hier wel goed staat.

Ik ben op zoek naar hele sterke zachte knuffels.
Ze mogen niet piepen...

Billy is voor de duivel niet bang.... echter wel voor piepende speeltjes :knuffel1:

Rubberen speeltjes vindt hij ook niet echt denderend...

Tennisballen, trektouwtjes enz enz heb ik allemaal. Maar erg interresant vindt hij ze niet. Hij is eventueel wel bereidt om er achter aan te rennen, en als hij onderweg niet iets boeienders tegen komt brengt hij hem misschien ook nog wel terug. Maar erg enthousiast word hij er niet van.

Hele zachte plunche knuffels vindt hij helemaal het einde en doet hij ook wel veel voor.... maar de gewone knuffels schuren zo snel... daar kun je niet even lekker mee touwtjetrekken, iets dat bill graag doet.

Ik heb wel een aantal hondenknuffels, gekocht bij de dierenambulance. Maar die zijn niet lekker zacht, dus minder word minder enthousiast dan de gewone knuffels.

En ik vind het zo erg als er een knuffel sneuvelt(tja diep van binnen ben en blijf ik een klein kind),


Dus wie o wie weet waar ik deze knuffels kan krijgen???

O ja. Niet al te groot. Billy is maar klein....

Geplaatst: 23 okt 2008 01:48
door Marjoleine
Ikea heeft van die pluche schoentjes.
Wij gebruiken ze altijd als nestknuffels en dan gaan ze ook met de pups mee naar de nieuwe baasjes.
Ze vinden ze eindeloos!
En ze piepen niet en kosten heel weinig.

Alle speelknuffels van Ikea zijn trouwens zonder piep, lekker zacht en goedkoop :ok:

Geplaatst: 23 okt 2008 17:57
door billyboy2
hmm dan moet ik daar eens kijken. Kom eigenlijk nooit bij ikea..

Geplaatst: 23 okt 2008 18:04
door doggy
Ik haal ze meestal bij de kringloop weg. :ok:

Geplaatst: 24 okt 2008 13:12
door Hamilton
1 x in de zoveel tijd ga ik naar de kringloop, effe snuffelen tussen de knuffels en er voor weinig geld heel veel meenemen :ok:
waar ik op let: geen glazen ogen en harde snorharen, en geen vulling van korreltjes
Per knuffel wordt er lang mee gespeeld totdat ze er een gat in maken en de vulling eruit halen, dan gooi ik hem weg.

Laatst voor € 2,- 8 knuffels gekocht, zelfs gloednieuwe met een prijskaartje van € 10,95 eraan :ok:

Geplaatst: 24 okt 2008 15:46
door enjo
Ik heb altijd een goede deal met een vriend van ons, hij krijgt van mij tennisballen en ik krijg dan een zak knuffels voor terug.
Joey haald er de oren en neus uit, Balou en Beertje de vulling en Endy ontleed de poten, zo alle 4 lol.
Als ze leeg zijn gaan ze de kliko in.

Geplaatst: 24 okt 2008 17:42
door Hamilton
nog een doe het zelf tip.

van oude fleece kleding, of goedkoop fleece kleed, repen knippen en daar weer een vlecht van maken, of andere inelkaar gedraaide/gevlochten dingen.
lekker om aan te trekken en redelijk sterk :ok:

( fleece speeltjes zijn ook te koop in dierenwinkels/shows, maar redelijk duur)

Geplaatst: 24 okt 2008 19:33
door Leonieke
Wij kopen voor onze honden vaak knuffels voor baby's. Bijvoorbeeld van Happy Horse o.i.d.. Je hebt bij de speelgoed winkels vaak de leukste knuffels.
Je hebt van Kong ook knuffels, hier zit geen pluche in en de piepjes kan je eruit halen.