het leven dat je hier wachtte, was geen leven voor jou
weet dat 'groen' nooit meer hetzelfde zal zijn voor me.
slaap maar zacht, je heb het verdiend

Moderator: moderatorteam

ja idd, er was té weinig hoop...Rea schreef:Ach dus toch, had nog verder gezocht en daar kwam ik ook mindere berichten tegen, verdomme.
Sterkte.
Denk dat jij voor deze pup de juiste beslissing hebt genomen, maar wel een moeilijke.maart schreef:ja idd, er was té weinig hoop...Rea schreef:Ach dus toch, had nog verder gezocht en daar kwam ik ook mindere berichten tegen, verdomme.
Sterkte.
en mss wreed om te zeggen, maar moest het nu nog een 'zwak' karaktertje geweest zijn, dat zou kunnen leven met een leven aan de leiband en gezellig voor de open haard te liggen, dan had ik mss anders gedaan.
Maar het was een echt fel opdondertje, een leven zonder de nodige actie ging hem niet gelukkig maken...

ik weet het.Addy schreef:ook blinde hondjes kunnen een prima leven leiden, het kost wat meermaart schreef:Maar het was een echt fel opdondertje, een leven zonder de nodige actie ging hem niet gelukkig maken...![]()
Heel erg sneu